Україна - Словаччина 1: 0 огляд матчу Ліги націй 9 вересня

Збірна України здобула другу перемогу в Лізі націй https://cdn.segodnya.ua/img/article/11693/42_main_new.1536505376.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11693/42_tn.1536505376.jpg 2018-09-09T17: 59: 24 + 03: 00 Футбол Гол Андрія Ярмоленка приніс перемогу нашій команді над Словаччиною

У Львові завершився матч другого туру Ліги націй, в якому збірна України приймала Словаччину. Поєдинок пройшов при порожніх трибунах, українська команда була покарана УЄФА за поведінку фанатів. ми вели онлайн-трансляцію поєдинку Україна - Словаччина . в якому підопічні Андрія Шевченка вирвали перемогу у другому таймі.

Поєдинок був мізерним на гольові моменти. В основному атаки команд закінчувалися неточними ударами, або занадто простими для голкіперів. Пожвавилася гра лише в середині другого тайму, після замін від Андрія Шевченка. Вихід Зінченко і Циганкова тут же приніс свої плоди. На 80-й хвилині Зінченко закинув в штрафну на Циганкова, а того рукою притримав Шкрініар. Пенальті! Андрій Ярмоленко зробив паузу перед ударом і ледь не поплатився, Дубравка дістав м'яч рукою, але не зміг відбити. Гол!

У кінцівці зустрічі гості пішли на штурм і могли забити, коли Пятов невдало відбив м'яч перед собою, але Ярмоленко не дав супернику пробити з метра по порожніх воротах.

Україна виграла - 1: 0 і впевнено лідирує в групі Ліги націй. Нагадаємо, що в першому турі збірна України в гостях обіграла Чехію - 2: 1 .