Збірна Росії виграла у словаків завдяки голу Дзагоєва

Збірна Росії з футболу перемогла команду Словаччини з рахунком 1: 0 і практично забезпечила собі вихід у фінальну частину Євро-2012, повідомляють   Вести Збірна Росії з футболу перемогла команду Словаччини з рахунком 1: 0 і практично забезпечила собі вихід у фінальну частину Євро-2012, повідомляють "Вести.ру" . Єдиний гол у зустрічі забив Алан Дзагоєв. Незважаючи на явну перевагу підопічних Діка Адвоката в класі, гра вийшла напруженою, адже обидві команди знали - цей матч не останній у відбірковому турнірі, але вирішальний. Словакам була потрібна тільки перемога, росіян влаштувала б і нічия.

Читайте: Дощ може зірвати гру між Росією і Словаччиною

До кінця першої половини гри здавалося, що збірній Словаччини вдалося перехопити перевагу. Одним з найнебезпечніших став момент, коли на сорок третій хвилині Мирослав Стох ледь не забив гол. Нагадаємо, що саме цей гравець вразив ворота росіян в московському матчі. До середини другого тайму Дзагоєв зробив передачу, яка могла б стати гольовою, якби не помилка Романа Широкова. Через шість хвилин наймолодший гравець збірної Дзагоєв все-таки став героєм зустрічі. Пущений майже з середини поля м'яч зрикошетив об ногу словацького захисника Яна Дюріци, перелетів через воротаря і опинився в воротах.

"Це дуже заслужена перемога. Звичайно, ми повинні були забивати раніше, але в кінці кінців - відмінна робота. Я вже сказав гравцям, що святкувати рано, треба сконцентруватися перед ввечері вівторка", - заявив Адвокат.

На думку колишнього гравця збірної Росії і футболіста голландського "Аякса" Дмитра Буликін, "збірна Словаччини - спочатку не та команда, з якою треба грати внічию". "Ми весь матч мали перевагу над суперником, який не зміг нам нічого протиставити. Так, забили всього один гол, але це не настільки суттєво. Головне - перемога", - зазначив він.

У вівторок в Москві росіяни зіграють зі збірною Андорри, пише "Полит.ру" . Для безперечного виходу в фінальну стадію Євро-2012 нашій команді не вистачає лише одного очка. як передає BaltInfo , Стало відомо, що Андрій Аршавін відмовився від призових за матч зі Словаччиною і попросив використовувати ці гроші на квитки для уболівальників, які хочуть потрапити на гру з Андоррою.

Також стало відомо, що президент Росії Дмитро Медведєв привітав росіян з перемогою над командою Словаччини. "Наші футболісти молодці, важлива перемога. Будемо вболівати за нашу команду далі", - написав він у своєму мікроблозі "Твіттер" .