Збірна України з футзалу ледь не зганьбилася в матчі з господарями чемпіонату світу

Українці очолили групу. фото AFP

Збірна України з футзалу ледь не зганьбилася в матчі з господарями чемпіонату світу https://cdn.segodnya.ua/img/article/3952/98_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3952/98_tn. jpg 2012-11-04T15: 31: 52 + 02: 00 Футбол Українці на нервах обіграли Таїланд - 5: 3

На чемпіонаті світу з футзалу розпочався другий тур. Збірна України зустрічалася з господарями мундіалю командою Таїланду. Здавалося, все було вирішено вже в першому таймі, коли в ворота Таїланду влетіло п'ять м'ячів.

Після перерви підопічні Лисенчука розслабилися і ледь не поплатилися за це. Другий тайм пройшов за повної переваги тайців, які, на наше щастя, забили лише три голи. Важка перемога України - 5: 3 (Овсянников, 3.06, Чепорнюк, 6.54, Рогачов, 12.04, 19.25, Павленко , 19.54 - Вонгкаео, 23.14, Туанкланг, 34.42, пен, Сорнвічіан, 38.09).

У другому матчі нашої групи Коста-Ріка виграла у Парагваю - 6: 3.

Турнірне становище після двох турів: Україна - 4, Таїланд - 3. Коста-Ріка - 3, Парагвай - 1.

У середу, 7 листопада, зіграють: Україна - Коста-Ріка, Таїланд - Парагвай.

До наступного раунду виходять дві перші команди в своїх групах, а також 4 найкращі команди, які займуть у своїх групах третє місце.