Світоліна і Ван будуть догравати матч 1/4 фіналу турніру в Гонконгу завтра

цею материал Доступний по-русски

Тенісистки не встигли закінчити свій поєдинок через дощ.

Тенісистки не встигли закінчити свій поєдинок через дощ

Світоліна знаходиться на межі поразки в чвертьфіналі турніру в Гонконгу / btu.org.ua

У Гонконзі триває тенісний турнір Prudential Hong Kong Tennis Open серії WTA International, в рамках кторого сьогодні ні дограли матч 1/4 фіналу між українкою Еліною Світоліной і Ван Цян з Китаю.

Матч був перерваний за рахунку 2: 6, 2: 5 (30:15) на користь китайської спортсменки, повідомляє Великий теніс України ,

Матч був зупинений через дощ і буде продовжений в суботу, 13 жовтня.

Раніше дівчата зустрічалися в турі три рази і всі матчі в свій актив записав українка. Їх останній очний поєдинок відбувся на US Open цього року, де Світоліна вперше обіграла Ван в двох партіях.

26-річна китаянка після поразки на Відкритому чемпіонаті США від Еліни Світоліної виступає на кортах в Азії п'ятий тиждень поспіль. За цей час, не враховуючи результати в Гонконзі, Ван Цян виграла 15 матчів і програла в 3.