NEWSru.com :: Британський гонщик "Формули-1" Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Японії

Британський гонщик "Формули-1" Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Японії

Британський гонщик Льюїс Хемілтон з команди Mercedes став переможцем Гран-прі Японії чемпіонату з автоперегонів у класі "Формула-1".

У неділю на автодромі "Сузука" Хемілтон показав результатом 1 година 27 хвилин 31,194 секунди. Компанію на подіумі йому склали голландський пілот Red Bull Макс Ферстаппен (+1,211) і партнер по команді австралієць Деніел Ріккьярдо (+9,679).

Британець здобув восьму перемогу в сезоні і 61-ю в кар'єрі. Він виграв три останні гонки з чотирьох, а в одній фінішував другим. Перевага Хемілтона в особистому заліку над найближчим суперником в особі Себастьяна Феттеля з Ferrari зросла до 59 очок. В Японії німець зійшов з траси на п'ятому колі гонки.

Росіянин Данило Квят з Toro Rosso в гонці не брав участі, так як незадовільні результати на попередніх стартах змусили керівництво команди знайти йому заміну в особі молодого француза П'єра Гасли. В Японії Гасли фінішував 13-м.

Наступний етап "Формули-1" - Гран-прі США - пройде з 20 по 22 жовтня в американському Остіні.