Як виглядали б відриви в гірських лижах, якби всі стартували одночасно

The New York Times за допомогою анімації   представила   , Як виглядали б спуски гірськолижників на Олімпіаді-2018

The New York Times за допомогою анімації представила , Як виглядали б спуски гірськолижників на Олімпіаді-2018. Вона вставила учасників в один віртуальний заїзд і прискорила їх.

16 лютого в Пхенчхані пройшли змагання в супергіганті серед чоловіків. Перемогу здобув австрієць Маттіас Майер. На 0,13 секунди від нього відстав швейцарець Беата Фойц. Третім прийшов норвежець Хьетіль Янсруд. Росіяни в цій дісціпілне не виступали.

Росіяни в цій дісціпілне не виступали

В цей же день жінки змагалися в слаломі. За підсумками двох спроб олімпійською чемпіонкою стала Фріда Хансдоттер зі Швеції. І в першій, і в другій спробах вона була друга. Але швейцарка Венді Холденер і австрійка Катарина Галлхубер - лідери в першій і другій спробах відповідно - були менш стабільні.

Перше і друге місце в підсумку розділили 5 сотих секунди. Єдина росіянка Катерина Ткаченко посіла 32 місце відставши від лідера на 7,92 секунди.