Королівська вистава Бернабеу (Відео + Галерея)

Чемпіон Європи Реал Мадрид поразка Рома 3-0 у своєму першому матчі цього видання Ліги чемпіонів, вигравши турнір у попередніх трьох випусках. Іско виявив результат фолу в самому кінці першого тайму та точний удар Гарет Бейл на 58-й хвилині заспокоїли вболівальників "лос Бланкоса". У доданий час прекрасний хіт заповідника Маріано Діас закінчила Рома.

Інтрига була лише до перерви, але гол Іско вбив ентузіазм гостей, які у другому таймі могли завдати більш серйозної втрати. "Реал" показав вражаючий футбол і створив багато ситуацій Кейлор Навас демонструє, чому він фанат уболівальника з кількома важливими економіями.

Іспанський гранд вже без суперзірки Кріштіану Роналду хто пішов Ювентус , але він все ще є одним з головних фаворитів титулу. Рома, однак, здивувала всіх, дійшовши до півфіналу минулого сезону, і особливо це було викинуто Барселона у 1/4 фіналу. Вовки мають дуже змінений склад і не розпочали кампанію "Серія А" дуже переконливо, і їх проблеми були помічені на " Сантьяго Бернабеу ".

Новий наставник "Реала" Юлен Лопетегі зробив ставку на свою улюблену систему 4-3-3, а Гарет Бейл очолив, Карім Бензема і Іско, і троє посеред поля Лука Модрич , Каземіро та Тоні Кроос. Біля дверей був Кейлор Навас, і цього літа його привабили "Челсі" Тібо Куртуа залишився на лавці. Захист Лос-Бланкоса включений Даніель Карвахаль , Рафаель Варан , Серхіо Рамос і Марсело .

Реал Мадрид вийшов у Лігу чемпіонів без Кріштіану Роналду вперше після 10 березня 2009 року, коли його обіграли 0-4 Ліверпуль .

У Ромі стався сюрприз. Першу хвилину для "Халороса" розпочав дебютант Ніколо Заніоло, який асистував у півзахисті Даніеле Де Россі і Стівен Нзонзі . На передових позиціях вони грали Один Джек , Стефан Ель Шаарауі і Дженгіз Ендер . З нових доповнень в команді Еусебіо Ді Франческо був воротарем Робін Олсен і четверо були в обороні Алессандро Флоренці , Федеріко Фасіо, Костас Манолас та Олександр Коларов .

Заніоло отримав шанс через травму Хав'єр Пасторе . Юнак цього літа приваблював Інтер , повторив досягнення ветерана Де Россі, який також дебютував у Лізі чемпіонів, перш ніж навіть провів матч "Серії А".
"Реал" і "Рома" грали в 11-й раз, в Королівському клубі вже було 7 перемог, "Вовки" виграли три матчі та один раз розіграли. Цікаво, що на сьогоднішній день італійці не зазнали жодної поразки від своїх трьох виїзних ігор у "Бернабеу", а в 2008 році ліквідували іспанський колос на шляху до чвертьфіналу на Кубку світу.

@@@ @@@

Господарі мали шанс знайти рахунок у своїй першій атаці. Гарет Бейл майстерно контролював м'яч після передачі до Крооса, але на радість Олсену його випустив. Невдовзі Ісько опинився в хорошій позиції, однак той, хто б'є по тілу Олсена.

Через чверть години перед дверима "Реала" виникла перша цікава ситуація. Danny Carvajal помилився, і м'яч залишився у володінні Ендера, який дуже технічно намагався передати Кейлора Наваса, але його удар був неточним.

@@@ @@@

Реал мав справжній захват на полі, але в деяких ситуаціях він легко втрачав м'яч, створюючи умови для швидкої контратаки Роми. Кроос і Бейл влучили в дальні постріли, але не знайшли обрисів дверей.

В кінці тайму "Реал" знову закрутив обруч біля дверей відвідувачів, а Рамос пропустив увійти у свій характерний стиль після центрування з кутового. Білі вистрілили цілих 10 кутових ударів до перерви, але не змогли ними скористатися. Однак в самому кінці тайму ще одна статична позиція принесла очікуваний перший гол. Іско перекинув фол куля на стіну і вказав його під промінь на 1: 0.

@@@ @@@

Друга частина розпочалася з блискучого порятунку Кайлора Наваса. Коста-риканець виявився остаточним бар'єром проти Чингіса Ендера і відбив сильний удар по крилу Роми. Слідували дві чудові атаки Реала. Спочатку Бензема пройшов Бейл, але він не вдарив у двері, і трохи пізніше промінь позбавив валлійця удару.

Лука Модріч також міг збільшити перевагу до 2: 0, а на 57-й хвилині Навас вибив м'яч з поля зору Даніеле Де Россі, який готовий був відправити його в сітку.

Бейл забив на 58-й хвилині. Знову Модріч став людиною з пасом, і удари №11 по білому не залишили жодного шансу для Олсена.

Це був момент, після якого стало зрозуміло, що Реал візьме три очки. Футболісти «Лопетегі» грали з більшою фантазією в решту хвилин, і диво було, що Рома не встиг отримати новий гол вчасно. Його автором став заповідник Маріано Діаз. Нападник тижня Кріштіану Роналду дуже елегантно перетворив м'яч у дальній кут на остаточні 3: 0 після проходження Марсело.