Футбольний клуб. 28 тур. "Новомір" - "Градус" 13: 1

1 квітня 2018 р

25 березня 2018 року на стадіоні «Жовтень» відбувся матч 28 туру чемпіонату Другого дивізіону «A» Північно-Західної ліги ЛФЛ Москви сезону 2017/2018 року за участю команди «Новомір» футбольного клубу нашого храму.

Суперником була команда «Градус», що займає передостаннє 19 місце в турнірній таблиці і відстає від нашої команди на 38 очок Суперником була команда «Градус», що займає передостаннє 19 місце в турнірній таблиці і відстає від нашої команди на 38 очок.

Гра йшла "в одні ворота", ворота «градуси». Проте, перший тайм закінчився в рамках пристойності, 4: 0. Другий тайм почався з ефектного голу голеадора «градуси» Олександра Абрамова. Контратака, обігравання захисника 1 в 1, удар в дальній нижній кут воріт, відскік м'яча від штанги у ворота! Подальші ж події на полі були більше схожі Гра йшла в одні ворота, ворота «градуси» на побиття немовлят за допомогою футболу. У підсумку 13: 1 на користь «Новоміра», при цьому відзначилися лідери боротьби за індивідуальні призи дивізіону, в номінації "Кращий бомбардир" - Наіль Мусін, який забив 5 м'ячів, і в номінації "Кращий асистент" - Дмитро Логінов, який видав 6 гольових передач .

Див. відео матчу «Новомір» - «Градус» в YouTube на каналі «Новомір Відео».