Загребське «Динамо» після «Астани» видобуло виїзну нічию в плей-офф Ліги Чемпіонів

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 6

Хорватське «Динамо» (Загреб) зустрілося зі швейцарським «Янг Бойз» в першому матчі раунду плей-офф Ліги Чемпіонів, повідомляє Sports.kz.
Матч на «Стад де Сюіс» в Берні (Швейцарія) завершився внічию - 1: 1. Вже на 2-й хвилині господарі завдяки голу Кевіна Мбабу вийшли вперед, проте в кінці першого тайму, на 39-й хвилині, хорватам вдалося відігратися - відзначився Міслав Оршіч. Гра у відповідь в Загребі пройде 28 серпня. Переможець цієї пари потрапить в групу Ліги Чемпіонів.
Нагадаємо, «Динамо» було суперником «Астани» в третьому відбірковому раунді: в обох матчах хорватська команда здобула перемогу - 2: 0 в гостях і 1: 0 вдома. В результаті казахстанський клуб продовжує виступ у Лізі Європи, де побореться з кіпрським АПОЕЛом за вихід в груповий раунд.