Гран-прі Москва 2017 з художньої гімнастики

OneKorea.RU - 18 лютий про завершення своєї спортивної кар'єри оголосила південнокорейська гімнастка Сон Ен Чже (손 연재). У Москві в цей час якраз проходив міжнародний турнір з художньої гімнастики "Grand Prix Moscow 2017", постійною учасницею якого була тепло улюблена росіянами Ен-Чже. Традиційно, художня гімнастика не була популярним видом спорту в Південній Кореї, але зусиллями Сон Ен Чже ця ситуація змінилася. В опитуваннях на популярність вона випереджає інших спортсменів, а так само актрис і інших діячів масової культури. OneKorea

Корейська гімнастка Сон Ен-Дже. Гран-Прі Москва 2013. OneKorea.RU

Участь в кваліфікації «Гран-прі Москва» - «Кубку чемпіонок« Газпром »імені Аліни Кабаєвої в рамках програми« ГАЗПРОМ-ДІТЯМ », 17-18 лютого взяли найсильніші спортсменки з 30 країн. За місце на п'єдесталі турніру змагалися найтитулованіші грації світу - лідери збірної Росії, а також зірки художньої гімнастики: фіналіст Олімпіади-2016, чемпіонка світу та Європи в команді, призер чемпіонату Європи Катерина Галкіна (Білорусь), фіналіст ОІ 2016 Невяна Владінова (Болгарія ), Вікторія Вайнберг-ФІЛАНОВСЬКИЙ (Ізраїль), Ніколь Рупрехт (Австрія), Сабіна Ашірбаева (Казахстан) і багато інших.

Участь в Кубку також взяли чемпіонки олімпійського Ріо - збірна команда Росії в групових вправах. У фіналах «Гран-прі» 19 лютого встретелісь 8 кращих спортсменок в кожному виді програми, за результатами кваліфікації «Кубка чемпіонок« Газпром », і групові команди.

В рамках змагань 17-18 лютого відбулися міжнародні старти Alina Cup, під час яких свою майстерність на килимі продемонструють не лише дорослі спортсменки-сеніоркі, а й юні гімнастки, як в індивідуальній програмі, так і в групових вправах за програмою майбутнього Першості Європи.

За відсутності Сон Ен Чже честь корейського прапора захищала Kim Chaewoon.