NEWSru.com :: Греція і Польща зіграли внічию в стартовому матчі чемпіонату Європи

Греція і Польща зіграли внічию в стартовому матчі чемпіонату Європи з футболу

У п'ятницю на Національному стадіоні у Варшаві відбувся стартовий матч чемпіонату Європи з футболу, в якому зустрічалися суперники росіян по групі А - збірні Греції та Польщі. Матч, в якому були два видалення і незабитий пенальті, завершілсяь внічию 1: 1.

Євро-2012: Розклад матчів

Господарі повели на 17-й хвилині після удару Роберта Левандовського, греки відігралися на 51-й хвилині зусиллями Дімітріса Салпінгідіса.

Обидві команди завершували зустріч удесятьох. Греки залишилися в меншості на 44-й хвилині, коли Сократіс Папастатопулос отримав другу жовту картку за фол на Рафаля Муравськи. Суддя зрівняв склади на 69-й хвилині: голкіпер "Арсеналу" Войцех Щенсний отримав червону картку, збивши Салпінгідіс в штрафний, і тепер не зіграє проти збірної Росії 12 червня.

Місце в воротах зайняв Пшемислав Титонь, якому вдалося відбити одинадцятиметровий удар у виконанні Георгіоса Карагуніса. Незабаром активний Салпінгідіс ще раз вразив ворота польської збірної, однак суддя зафіксував положення "поза грою".

Пізніше у Вроцлаві відбудеться другий матч групи А, в якому змагатимуться збірні Росії та Чехії.