«Автомобіліст» поступився московському «Динамо» і перервав свою переможну серію

Як не намагалися гравці «Автомобіліста» врятувати гру, шайба не йшла у ворота

Хокейний клуб «Автомобіліст» увечері 4 січня поступився московському «Динамо» з рахунком 0: 2 в матчі регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги. Гра відбулася в Москві.

«Динамо» вийшло вперед у другому періоді завдяки кидку свого нападника Вадима Шипачов Вадим Олександрович. Йому асистував новобранець московського клубу Аслан Раїса (перший чеченський гравець, який виступає в КХЛ). Ще через сім хвилин господарі закинули другу шайбу: перевага москвичів зміцнив Юусо Хіетанен.

«На жаль, не вдалося сьогодні нашій команді порадувати уболівальників. Перший період пройшов без голів, у другому господарі спочатку відкрили рахунок, а потім подвоїли перевагу. Як не старався «Автомобіліст» в третьому періоді врятувати гру, шайба не йшла у ворота. За дві хвилини до сирени екатерінбуржци зняли воротаря, але рахунок не змінився », - підвели підсумки матчу в ХК« Автомобіліст »

В результаті уральський клуб перервав свою відмінну переможну серію, яка тривала п'ять ігор поспіль , А «Динамо» здобуло сьому перемогу в останніх восьми матчах чемпіонату.

Наступну зустріч «Автомобіліст» проведе 6 січня з челябінським «Трактором», а першою домашньою грою, яку побачать екатерінбуржци в 2019 році, стане матч з пітерським СКА. Гра відбудеться 8 січня.

Текст: Роман Мар'яненка