Вай-Вай, Вайс або прощай Європа

На жаль, не вийшло. Як то кажуть, а щастя було так близько. Переповнений Центральний 25-тисячник, жовто-чорні кольори по всьому стадіону. Алматинський вболівальники завжди відрізнялися своєю яскравою підтримкою будь то матчі збірної або Кайрата.

Володомр Вайс виставив оптимальний склад кайратавцев на гру. І з перших хвилин стадіон погнав кайратовцев вперед. Атмосфера свята панувала на Центральному стадіону міста Алмати. Організатори матчу відмінно підготувалися до цієї історичної події для Кайрата. Конкурси серед уболівальників, розіграш призів в перерві матчу.

Матч почався з атаки господарів поля і первия простріл у штрафну французів завершився автоголом захисника Бордо, який невдало підставив ногу. Уболівальники не встигнувши почати дивитися матч, вже святкували перший гол кайратовцев. Дивлячись на обличчя французьких футболістів, розумієш, футболісти Бордо явно не очікували такого початку.

Матч проходив в обопільних атаках, про що і говорить статистика матчу (володіння 46% -54%, удари 6 проти 5). Головний суддя матчу, голландець Нейхёйс, на мою думку, також провів відмінний матч.

Другий тайм почався вже з атак французів, які прагнули відігратися в матчі. Кайрат вміло оборонявся практично не допускаючи помилок, відмінно підчищав центр поля Анатолій Тимощук. До речі, дивлячись вчорашній матч, відразу згадалися слова Олександра Мостового про українського футболіста. Гра в підкатах у Анатолія виходила відмінно, але свою жовту картку він все ж отримав.

Гра в підкатах у Анатолія виходила відмінно, але свою жовту картку він все ж отримав

Кайрат намагався контролювати м'яч в атаці, але особливо загострити гру біля нападу алматинцев не виходило. Так, заробивши штрафний недалеко від воріт гостей, після вдалої подачі Ізаеля на 66 хвилині, Ісламбек Куат забив другий гол, тим самим збільшивши шанси Кайрата на прохід в груповий етап.

Так, заробивши штрафний недалеко від воріт гостей, після вдалої подачі Ізаеля на 66 хвилині, Ісламбек Куат забив другий гол, тим самим збільшивши шанси Кайрата на прохід в груповий етап

Після другого пропущеного гола, французи почали грати в більш агресивний футбол, змушуючи кайратовцев помилятися в простих ситуаціях. І в одному з моментів оборона Кайрата провалилася, спочатку нападник французів на замаху прибрав двох захисників Кайрата на замаху, дозволив прострелити м'яч уздовж воріт, в цьому моменті виручив Плотніков, але другий простріл уздовж воріт господарів завершився красивим голом п'ятою вийшов на заміну Енцо Кривелли. На останніх хвилинах кайратовци намагалися створити штурм воріт суперника, але гольовий атаки так і не вийшло. Досвідчені французи вміло вибивали м'яч зі своєї половини поля. Підсумок 2-1 на користь Кайрата, що дозволило французам за сумою 2-х матчів пройти далі.

Хочеться подякувати вболівальникам Кайрата, за активну підтримку своєї команди. І подякувати футболістам Кайрата за самовіддачу, сподіваюся Кайрат продовжить поступальний рух і неодмінно ще заявить в Європі про себе.

PS Якщо Вам сподобався пост, не забуваємо ставити +! Дякуємо!