Валянки та валянки: ХК «Автомобіліст» обіграв ФК «Урал» без ковзанів

У КРКУралец »спортсмени ХКАвтомобіліст» і ФКУрал »провели благодійний матч у валянках. Перший 20-хвилинний період грали ключками і м'ячем для бенді, а другий - з футбольним мячом.Шмелям »спочатку було важко освоїтися на льоду, тому вони пропустили три голи в свої ворота. Футболісти почали скорочувати відрив, але так і не змогли суттєво змінити ситуацію на свою користь. На перерву спортсмени пішли з рахунком 1: 5 в пользуАвтомобіліста ».

На початку ми начебто виходили на матч КХЛ. Атмосфера чудова, я вважаю, що такі ігри повинні бути. Нам важко грати на льоду з маленьким м'ячем, а їм важко з великим. В майбутньому ми повинні зіграти на футбольному полі », - розповів гравець ФКУрал» Олексій Євсєєв.

Після перерви спортсмени вийшли на лід з футбольним м'ячем. У багатьох в цей час почали злітати валянки. Спортсмени звертали ситуацію в жарт і розігрували сценку ізЗолушкі ». З перших мінутшмелі »змогли довести, що знаходяться майже в своїй стихії, тому удари нанесли гравці А Лексей Євсєєв і Олександр Тарханов. Потім арбітр призначив штрафні удари в ворота обох команд, але без результату. Через деякий час «Автомобіліст» знову порушив правила, і цим скористався футболіст Едгар Манучарян. В середині тайму Олексій Євсєєв знову атакував «Автомобіліст». Поєдинок закінчився з рахунком 3-6 на користь уральських хокеїстів.

У КРКУралец »спортсмени ХКАвтомобіліст» і ФКУрал »провели благодійний матч у валянках Есторія. Я беру на себе вино

Історії екатеринбуржцев, які знають толк в хорошому алкоголі.

Перед початок матчу спортсмени провели автограф-сесію, а в перерві вболівальники перетягували канат прямо в центрі льодової арени. Перемогли в змаганні вболівальники ФКУрал ». Спеціально для матчу організатори випустили серію шарфів з логотипами обох клубів. Для незвичайної гри розробили додаткові правила: не кидатися валянками, не робити кислий вираз обличчя і незвично святкувати забитий гол.

Квитки на матч коштували 100-150 рублів. Всі гроші направили на по ддержка школи-інтернату для дітей з діагнозом ДЦП «Еверест».

Фото в тексті: Марія Войнакова, ЕТВ