Концерт Валерія. Як «Спартак» прагне до чемпіонства

На 87-й хвилині Озбіліз умовив дати йому пробити штрафний: м'яч, пущений Арас від лівого кута штрафного, влучив у поперечину. Хоча навіть двадцяти хвилин Арас вистачило, щоб показати - такий удар стане в нагоді не тільки фентезі, а й цілком реальною команді.

До головних питань московського літа - Навальний - другий Путін? Прощати чи Собяніну лояльність до влади за прокатні великі? Мітбол або все ж фрикаделька? - додався ще один: чи достатньо посилився «Спартак» для боротьби за чемпіонство? Після двох стартових турів від цієї нав'язливої ​​думки здебільшого відмахувалися: і суперники не ті, і «Спартак» своїх перемог домігся швидше малою кров'ю, ніж іскрометною грою. Матч проти «Динамо», який обіграв «Анжи», вважався відправною точкою для «Спартака» -13/14.

Хурадо більше всіх в «Спартаку» знає, що таке комбінаційна гра і пас вперед - Хосе явно відчував себе скуто на фланзі, хоча його дриблінг і швидкість і там не залишалися без застосування. Матч проти «Динамо» Хурадо провів в центрі півзахисту, довівши своє право грати на зручній позиції.

Гол вже на 7-й хвилині матчу задав тон, можливо, краще тайму Карпінського «Спартака»

Гол вже на 7-й хвилині матчу задав тон, можливо, краще тайму Карпінського «Спартака». Будь-пас, будь-яка обведення і будь-яка думка спартаківців були спрямовані на доставку м'яча до воріт Шунін: у захисників «Динамо» закрутилася голова хвилині до 15-ї (рахунок був вже 0: 2), і в результаті кожен з них закінчив матч з жовтою карткою .

«Я прошу вибачення у вболівальників, я не підготував команду, вина на мені. Мені дуже шкода, ми нічого не змогли зробити, - ж Елан Петреску взяти провину на себе після розгрому гідно поваги, але так чи прав румунів? Оточили мене на прес-конференції динамівські вболівальники зі стажем звинувачували тренера в зайвому довірі молоді, але хтось же повинен топтати газон «Арени Хімки» за відсутності Дугласа, Джуджак і Кураньї. А подпрессінгом Тіно Кости і Глушакова розгубилися не тільки юні Зобнин і Соломатін, а й капітан Фернандес, який віддав гольовий пас Еменіке. 0: 3 до 30-й хвилині - і гру можна закінчувати.

Петреску, здавалося, був готовий взяти на себе всі 38 років «Динамо» без чемпіонства.

«З« Волгою »ми теж програвали 0: 2 на початку, але це була« Волга »... Не можна допускати такі помилки на рівні прем'єр-ліги. Будемо робити висновки, розбиратися », - Петреску, здавалося, був готовий взяти на себе всі 38 років« Динамо »без чемпіонства.

За 10 хвилин до цього хитро усміхнений Валерій Карпін купався в компліментах журналістів:

- Валерій Георгійович, три матчі на виїзді - три перемоги. Може, все 30 ігор на виїзді проведете?

- Нє, щось не хочеться. Нам, до речі, в наступному турі в Краснодар їхати.

Гру, по якій збиралися судити про рівень його команди, Карпін виграв лякаюче легко. Огляд сил переноситься на тиждень.

Дата проведення 27 липня, 13.30, «Арена Хімки» Голи: 0: 1 - 7 Хурадо , 0: 2 - 12 Яковлєв , 0: 3 - 30 Еменіке , 0: 4 - 42 Хурадо , 1: 4 - 81, пенальті Воронін . Динамо - Шунін , Вілкшир , Фернандес , гранат , Ломіч , Нобоа , Юсупов , Зобнин ( Воронін , 16), Касаєв , Соломатін ( Дядюн , 64), Смолов ( Соболєв , 83). Спартак - Песьяков , Паршивлюк , Каріока , Боккетті , Д. Комбаров , Глушаков , Хурадо , Тіно Коста ( Інсаурральде , 59), Макгіді ( Озбіліз , 70), Яковлєв ( Білялетдінов , 82), Еменіке . попередження: гранат (9), Ломіч (19), Макгіді (28), Боккетті (45), Воронін (62), Фернандес (72), Вілкшир (90).До головних питань московського літа - Навальний - другий Путін?
Прощати чи Собяніну лояльність до влади за прокатні великі?