Олімпійське золото Ванкувера в хокеї розіграють США і Канада

Фото з сайту livesport.ru Олімпійське золото Ванкувера в хокеї розіграють чоловічі збірні США і Канади.

У півфіналі канадці переграли збірну Словаччини з рахунком 3: 2 (2: 0, 1: 0, 0: 2), утримавши мінімальну перевагу в кінці третього періоду, в якому спочатку відставання в рахунку скоротив Любомир Вішновскі, а потім відрив канадців до мінімального довів Міхал Хандзуш.

На останній хвилині зустрічі словаки, безперервно атакували ворота Роберта Луонго, змінили Ярослава Галака на польового гравця, але серія рикошетів врятувала господарів Ігор від можливого овертайму.

Тепер у фіналі Канада зустрінеться зі збірною США, яка в іншому півфіналі переграла фінів - 6: 1. Нагадаємо, що на попередньому етапі ці команди вже грали між собою, і тоді перемогу здобули американці з рахунком 5: 3.

Бронзу Олімпіади-2010 розіграють команди Словаччини та Фінляндії.

джерело: livesport.ru