Безумство дня. «Боруссія» Дортмунд 8: 4 «Легія» Варшава

Возравщеніе Марко Ройса, рекорд турніру, перший гол молодого німця Фелікса Пасслака і дубль швейцарського серба Александара Прійовіча в Лізі чемпіонів. Ці та інші події гри в нашому огляді.

Ці та інші події гри в нашому огляді

Тренерський штаб гостей перед цією зустріччю був налаштований позитивно. Цікаво, що вони думають після матчу і остаточного рахунку на табло «Сигнал Ідуна Парк».

Такі ігри, як трапилася в Дортмунді сьогодні, повинні бути в кожному сезоні Ліги Чемпіонів. Це відмінна афіша кращого футбольного турніру Європи. Навіть його фінал втрачається своїм драйвом на тлі таких зустрічей - адже це головний матч сезону, ще й за титул, в якому все бояться допустити помилку.

На самому старті турніру такий карнавал голів в матчі цих суперників вже був, але там все було куди сумніше і нудно. Я розумію, шість м'ячів - це багато, але проблема тієї зустрічі була в односторонньому русі забитих голів. Як і сім у виконанні «Барселони» в ворота «Селтіка» тоді ж, у вересні.

Матч «Боруссія» - «Легія» (8: 4) - найрезультативніший в історії Ліги чемпіонів

Шінджі Кагава і Нурі Шахін були раді своїй появі в стартовому складі, але поверненню «Вудін» більше , Ніж він сам. Ні звичайно хет трік після травми - це теж круто, ніхто не сперечається, але ці хлопці, крім того що забивали, ще й роздавали. Компанію їм в цей вечір люб'язно погодився скласти Усман Дембеле, додавши до свого голу ще три результативні передачі. Чи не обійшлася ця частина протоколу та без капітана команди в особі Марко Ройса - на його рахунку два гольових паси.

Спільними зусиллями за перші тридцять три хвилини гри суперники забили сім м'ячів. П'ять господарі і ще два гості. Як відомо, за польським футболом в Німеччині стежать давно і охоче, а в Дортмунді останні 8 років роблять це з особливою ретельністю, так що ніхто не буде перебувати в шоці, якщо одним з новачків команди взимку стане гравець з чемпіонату Польщі - кандидати знайдуться без проблем. Необов'язково, що це буде футболіст з польським паспортом.

Швейцарський серб Александар Прійовіч вирішив стати головною ударною силою клубу в останній тиждень. спочатку він забив в ворота «Ягеллонії», причому для голи йому вистачило 20 хвилин на полі. Сьогодні він відзначився ще двічі, але вже за 15 хвилин гри. Ось вже точно молода людина хоче змінити Польщу на щось інше. Але є одна маленька неприємність для «Легії» - «джмелі» між двома гостьовими голами примудрилися забити три, а після цього, до наступного загострення в грі - ще два.

Веселе продовження гра отримала і в другому таймі. Всього двадцять хвилин знадобилося Марко Ройс, щоб відповісти сербу дублем, а в самому кінці матчу своїм точним ударом він зробив себе найкращим гравцем матчу. Допоміг йому в цьому гольовою передачею П'єр-Емерік Обамеянг, який замінив Нурі Шахіна за двадцять хвилин до закінчення зустрічі.

Допоміг йому в цьому гольовою передачею П'єр-Емерік Обамеянг, який замінив Нурі Шахіна за двадцять хвилин до закінчення зустрічі

Тренерському штабу Томаса Тухель варто поламати голову в пошуку відповіді на питання, чи потрібно випускати Марко в майбутній грі Бундесліги проти Франкфурта. Сьогодні все так склалося добре, як би потім не було все погано - мало чи, адже це ж Ройс. Я б от не ризикнув його ставити на весь матч. Гра буде цікава і важлива, але здоров'я все-таки дорожче.

Як відомо, поганий приклад заразливий. Серб Мирослав Радович, який повернувся в «Легію» цього літа, також вирішив розширити фан-клуб імені себе. Після двох гольових передач Ройса серб вирішив, що він цілком в силах створити подібне. Спочатку його гольовий пас реалізував Міхал Кухарчик, а за 7 хвилин до кінця гри - Неманья Ніколіч, який до цього моменту провів на полі всього 8 хвилин.

Висхідна зірка німецького футболу Фелікс Пасслак, великий текст про якого публікувався в нашому блозі зовсім недавно, був шалено радий своїй появі на полі в цей вечір. Для нього цей матч став другим в цьому розіграші Ліги Чемпіонів в стартовому складі. Складно уявити, що відбувалося з Пасслаком при оголошенні його прізвища після голу.

Складно уявити, що відбувалося з Пасслаком при оголошенні його прізвища після голу

Молодий і «зелений», але дуже корисний, що тут ще можна сказати. В якості асистента в цьому моменті виступив Андре Шюррле.

В якості асистента в цьому моменті виступив Андре Шюррле

Такий рахунок зустрічі залишає інтригу в питанні, хто буде захищати ворота Дортмунда в останній грі групового етапу з «Реалом». Роман Бюркі травмований, Роман Вайденфеллер пускає 4 від «Легії».

Не варто забувати, що Томас Тухель став першим німецьким тренером, після Юргена Клінсманна , Хто не програвав в перших п'яти зустрічах Ліги Чемпіонів.

«Технічна» сторона зустрічі:

Протокольна частина:

«Боруссія» Дортмунд - «Легія» Варшава - 8: 4

Голи: Прійовіч 10 '(0: 1); Кагава 17 '(1: 1), 18' (2: 1); Шахін 20 '(3: 1); Прійовіч 24 '(3: 2); Дембеле 29 '(4: 2); Ройс 32 '(5: 2), 52' (6: 2); Кухарчик 57 '(6: 3); Пасслак 82 '(7: 3); Ніколіч '83 (7: 4); Ройс 92 '(8: 4).

Попередження: Оджіджа-Офое (61), Паздан (63), Гинтер (88).