ВЕЛОСПОРТ. Кременчуцький велогонщик КДЮСШ «Авангард» Антон Сторчоус завоював третє місце на Кубку України.

У Білій Церкві пройшов Кубок України з шосейних велогонок У Білій Церкві пройшов Кубок України з шосейних велогонок. Кременчуцька дитяча юнацька спортивна школа «Авангард» гідно представила Полтавську область на цьому турнірі

Кременчужани можуть сміливо пишатися своїми велогонщиками, які не тільки відстояли честь Полтавської області на Кубку України, а й показали хороший результат. У велоперегонах взяли участь понад 220 спортсменів з Росії, Білорусі, Молдови та Литви. До складу збірної Полтавської області увійшли спортсмени з КДЮСШ «Авангард», серед яких майстри спорту Сергій Севастьянов (навчається в Кременчуцькому машинобудівному коледжі), Богдан Ряпосов (КНУ), Антон Сторчоус (КУІЕТУ), кандидати в майстри спорту Сергій Мовчан, Євген Манько, Богдан Парфенюк і Єгор Дементьєв.

До складу збірної Полтавської області увійшли спортсмени з КДЮСШ «Авангард», серед яких майстри спорту Сергій Севастьянов (навчається в Кременчуцькому машинобудівному коледжі), Богдан Ряпосов (КНУ), Антон Сторчоус (КУІЕТУ), кандидати в майстри спорту Сергій Мовчан, Євген Манько, Богдан Парфенюк і Єгор Дементьєв

Згідно з програмою велогонщики долали наступні етапи:

1-пролог, 2-групова гонка 144 км, 3-групова гонка 148 км, 4-групова гонка 170 км, групова гонка 155 км, 6-індивідуальна гонка на 25 км.

На першому етапі наші «герої» показали такі результати: Дементьєв - 9 місце (7мін.32с), Сторчоус - 13 місце (7мін.37с), Ряпосов - 14 місце (7мін.39с), Севастьянов - 21 місце (7мін.50с) , Мовчан - 30 місце (7мін.55с), Парфенюк - 46 місце (8мін.31с). На другому етапі Дементьєв показав другий результат, Ряпосов став 8-м. На третьому етапі Дементьєв був 4-м, а на четвертому - перемогу святкував Севастьянов, Сторчоус приїхав третім. На п'ятому етапі «засіяв» Сторчоус і показав найкращий час. Порадував і Парфенюк, який в своїй групі фінішував теж першим. В індивідуальній гонці Дементьєв став восьмим.

За сумою всіх етапів Антон Сторчоус зробив собі подарунок на двадцятиріччя і посів третє місце, Дементьєв - 5 місце, Ряпосов - 7 місце, Севастьянов - 10 місце, Мовчан - 27 місце, Парфенюк - 29 місце.

Окрему подяку висловимо майстру спорту міжнародного класу Роману Радченко, який готував наших «чемпіонів».

З 14 по 21 травня КДЮСШ «Авангард» знову буде представляти нашу область, але в цей раз на міжнародних змаганнях Українсько-Польської дружби в багатоденній велогонці, присвяченій пам'яті одного з визволителів польського міста Сандомир - полковника Скопенка В.Ф.

З 25 по 27 травня в Римі Єгор Дементьєв захищатиме честь України на Кубку Світу з шосейних і індивідуальним гонках.

Побажаємо успіху всім нашим спортсменам і нових перемог !!!