Анонімні Пт Сб Нд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Спортивний комплекс УОР

Спортсмени Пензенської області

Алмакаєв Тімерхан

Новини в категорії "Велоспорт-трек"

На велотреку «Сатурн» (за адресою: г.Пенза, 2-ий Виноградний проїзд, 32) 28-30 червня 2012 г.состоітся Чемпіонат і Кубок Росії з велоспорту на треку, Чемпіонат і Першість міста Пензи в рамках Всеукраїнських змагань. Планується приїзд спортсменів з міст Москва, Самара, Ростов-на-Дону, Челябінськ, Уфа.

Вихованка пензенського ЦСП «ШВСМ» Вікторія Баранова увійшла в число призерів міжнародних змагань з велоспорту на треку «Великий приз Тули», які стартували в Тулі. У змаганнях беруть участь велогонщики з Росії, України і Белоруссіі.Наша спортсменка показала третій результат в жіночому спринті.

Вихованець Пензенського училища олімпійського резерву Вадим Кадная завоював «золото» на міжнародних змаганнях з велоспорту на треку «Великий приз Тули», які в ці дні проходять в Тулі. За перемогу в змаганні борються представники Росії, України і Білорусії. Наш спортсмен показав кращий результат у спринтерській гонці серед юнаків.

Протягом чотирьох днів з 07 по 10 лютого 2012 року в Санкт-Петербурзі на велотреку «Локосфінкс» проходили Чемпіонат Росії, Першість Росії і Всеросійські змагання з велоспорту. Пензенські спортсмени з велоклуб «Локомотив-Пенза» показали відмінні результати.

В м Санкт-Петербург c 23 по 26 січня на велотреку «Локо-Сфінкс» пройшов Чемпіонат Росії з велоспорту на треку. Спортсменка Балаболіна Тамара з команди «Локомотив-Пенза» в гонці «Скретч» стала Чемпіонкою Росії.