Арсенал - Вест Бромвіч 25 вересня 2017 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 22:00 (мск) - Англія, Прем'єр-Ліга 2017/2018, 6 тур на Soccer.ru

90 + 5 '90 + 4'

Роберт Медлі дає фінальний свисток, який фіксує непросту перемогу "Арсеналу" над "Вест Бромвіч". Обидва точні удари на свій рахунок записав Олександр Ляказетт. Команда Тоні Пуліса показала відмінний футбол в першому таймі і цілком могла розраховувати хоча б на нічию. Спасибі, що стежили за розвитком подій поєдинку разом з "Соккер.ру". Не забудьте вибрати кращих гравців зустрічі.

90 + 3 ' 90 + 3 '   90 + 3 ' 90 + 3 '

Олів'є Жиру віддав на фланг на Месута Озіла. Німець не особливо поспішав за м'ячем. Втомився, напевно, півзахисник.

90 + 2 '

Сеад Колошінац послизнувся при прийомі м'яча, ніж відразу ж скористався Метт Філліпс.

90 + 1 '

Роберт Медлі компенсував 3 хвилини до ігрового часу.

90 '

У стрімку контратаку у бігали підопічні Арсена Венгера, в завершальній стадії якої удар наносив Аарон Ремзі - Бен Фостер на місці.

89 '

Метт Філліпс дуже жадібно ставиться до свого ігрового часу. Шотландець возився з м'ячем, поки його не втратив.

88 '

Олів'є Жиру намагався тонко віддати на Месута Озіла, але німець перебував в оточенні декількох супротивників, які йому завадили.

87 '

Олів'є Жиру прийняв передачу з глибини, а потім скинув м'яч під удар Граніту Джак, але швейцарець пробив вище воріт.

86 '

Ектор Бельерін подавав у штрафну з правого флангу, де краще за всіх на "другому поверсі" зіграв Крейг Доусон.

85 '

Ахмед Хегазі володів м'ячем в безпосередній близькості до свого штрафного і не мав варіантів для передачі. Кинули грати гості.

84 '

Саломон Рондон все ж таки влетів у Лорана Косьелні, коли той ризиковано розпоряджався м'ячем, будучи останнім захисником.

83 ' 83 '   83 '   82 ' 83 ' 82 '

Ух! Ектор Бельерін потужно пробив з кута штрафний, але суперник підставив голову під удар іспанця і перевів м'яч на корнер.

81 '

Гості, здається, змирилися з поразкою. Навіть не намагаються підопічні Тоні Пуліса відібрати м'яч ...

80 '

Крейн Доусон порушив правила проти Алексіса Санчеса. Роберт Медлі пробачив захисника і дозволив тому продовжити гру.

79 '

Начо Монреаль відмінно підключався до атаки, але іспанця зупинив підкат противника. Все в рамках правил.

78 '

Саломон Рондон щось з бойових мистецтв мало не показав, але пощастило Лорану Косьельні, що венесуелець не пішов до кінця.

76 '

А "каноніри", незважаючи на рахунок, продовжують контролювати м'яч і намагаються розвинути перевагу на радість уболівальникам.

75 '

Граніт Джака вирішив спробувати удачу дальнім ударом - м'яч полетів по хорошій траєкторії, але зовсім повз ворота.

74 ' 74 '   73 ' 73 '

"Дрозди" заробили кутовий удар, але після подачі Кирана Гіббса на дальню штангу Джонні Евансу не дали пробити.

72 '

Бен Фостер виганяє свою команду вперед і зараз буде виносити м'яч в сторону чужих воріт.

70 '

Момент! Олександр Ляказетт прийняв м'яч після передачі Алексіса Санчеса, проскочив Бена Фостера і з гострого кута пробив повз ворота.

69 '

Граніт Джака зважився на удар з підступів до штрафного майданчика - суперник зрозумів задумку швейцарця і заблокував постріл півзахисника.

68 'До виконання "вироку" підійшов Олександр Ляказетт. Француз пробив в правий від себе кут - хоч Бен Фостер і вгадав напрям польоту м'яча, але врятувати команду не зміг. 67 ' 68 'До виконання вироку підійшов Олександр Ляказетт 67 ' 67 '

Пенальті! Аарон Ремзі увірвався в штрафний майданчик і був збитий Алланом ньом.

66 '

Граніт Джака розіграв кутовий з Мохамедом Ель-Ненни і подав у штрафний майданчик, де удар завдати не зміг Сеад Колашинаць.

65 '

Мохамед Ель-Ненни активно бере участь в позиційних атаках своєї команди. Єгиптянин по-новому розкривається в цьому сезоні.

64 ' 64 '   63 '   63 ' 63 ' 63 '

І, здається, ще одна заміна готується в стані гостей. Тоні Пуліс вирішив серйозно пожвавити гру своєї команди.

61 '

Аарон Ремзі примудрився прийняти м'яч після навісу Алексіса Санчеса, але противники вже стерегли валлійця.

60 '

Петр Чех вийшов з воріт після подачі зі штрафного і блискуче вибив м'яч кулаками подалі від своїх володінь.

59 '

А тепер Аллан Ньом опинився на газоні. Це Сеад Колашинаць не зміг зіграти в рамках правил.

58 '

Крейг Доусон перестарався при грі у відборі проти Алексіса Санчеса у чужих воріт. Арбітр все бачив і призначив штрафний удар.

57 '

А штрафний удар "каноніри" використовувати не змогли. Пішла подача на ближню штангу, але оборона гостей впоралася.

56 ' 56 '   56 ' 56 '

І знову порушують правила "дрозди". Мохамед Ель-Ненни отримав по ногах від Гжегожа Крихов'як і корчитися від болю.

55 '

Начо Монреаль вибив м'яч вперед, а вже після цього іспанець отримав по ногах від Джея Родрігеса. Арбітр обійшовся профілактичною бесідою з англійцем.

53 '

Подача Граніту Джак зі штрафного ніякої гостроти для воріт Бен Фостера не несло. М'яч залишився у господарів.

52 '

Чергове перспективне стандартне положення надійшло в розпорядження гравців зі стану "Арсеналу".

51 '

Момент! Сеад Колашинаць прострілив з лівого флангу, Ель-Ненни прийняв м'яч і віддав правіше на Ляказетта, а Олександр пробив - м'яч пройшов над поперечиною.

50 '

Господарі після втрати м'яча відразу вступили в відбір проти Джонні Еванса, але екс-манкуніанець розібрався в моменті.

49 ' 49 '   48 ' 48 '

З перших хвилин другого тайму м'ячем володіють підопічні Арсена Венгера. Гості змушені оборонятися.

48 'Чудова статистика Начо Монреаля в першому таймі. 47 '

Гжегож Крихов'як намагався завдяки індивідуальним діям загострити ситуацію, але підкат Начо Монреаля зупинив поляка.

46 '

Роберт Медлі дав свисток, який ознаменував початок другої половини гри. Поїхали!

45 + 3 '45 + 2' Роберт Медлі дає свисток, який відправляє команди відпочивати за мінімальної переваги підопічних Арсена Венгера. Гості мали багато можливостей для взяття воріт, але жодної з них не скористалися. Найбільше тринькав Джей Родрігес. Очікуємо цікавий другий тайм. А поки йде перерва Ви можете ознайомитися з новими записами в наших блогах https://www.soccer0010.com/blogs . 45 + 1 '

Так що ж таке !? Знову небезпечно біля воріт Петра Чеха! Якимось дивом "дрозди» не засунули м'яч у ворота після прострілу з правого флангу.

45 + 1 '

1 хвилину компенсував арбітр.

45 '

Чи не змогли гості завершити навіс зі штрафного ударом по воротах, але вдалося заробити кутовий удар.

44 ' 44 '   43 ' 43 '

Перспективний штрафний удар заробили гості. Всі найвищі гравці потихеньку підтягуються до володінь Петра Чеха.

42 '

А тепер гаряче було в штрафний лондонців. Після флангової передачі пішла знижка, але ніхто з табору гостей нанести удар не зміг.

41 '

Олександр Ляказетт довго вибирав момент для удару і втратив таку можливість, а що послідувала знижка під удар Граніту Джак нічим цікавим не увінчалася.

40 '

Агресивно в атаці діють підопічні Тоні Пуліса в заключні хвилини першої половини гри.

39 '

Джей Родрігес продовжує загрожувати володінням Петра Чеха. Далекий удар англійця пройшов поруч зі штангою.

38 '

Небезпечно! Джей Родрігес ударом головою відправив м'яч прямо в ворота після флангового навісу. Петр Чех був уже не при справах, але воротаря підстрахував Начо Монреаль.

37 '

Сеад Колашинаць звично активний на своєму лівому фланзі. Півзахисник дає великий обсяг роботи своїй команді.

36 'Алексіс Санчес ще раз небезпечно пробив зі штрафного. На цей раз "дрозди" можуть видихнути - м'яч пройшов повз ворота. 35 ' 36 'Алексіс Санчес ще раз небезпечно пробив зі штрафного 35 'Олександр Ляказетт забив в третьому домашньому матчі поспіль і встановив рекорд. 34 '

Гжегож Крихов'як руками діяв проти суперника в штрафному майданчику після подачі з кутового. Арбітр порушення правил не розгледів.

33 '

Ух! Алексіс Санчес віддав відмінний розрізає пас на Аарона Ремзі - валлієць на прийомі прибрав воротаря і захисника, але загнав себе до самої лінії. Звідти гідно загострити не вийшло.

32 '

Лондонці намагаються розвинути позиційну атаку, перекочуючи м'яч з флангу на фланг. Подивимося, що з цього вийде.

31 '

Аарон Ремзі знову лежить на газоні. Це жорстко зіграв Ахмед Хегазі. Єгиптянин вибив м'яч з-під ніг валлійця.

29 '

Джей Родрігес відкрився у фланг, щоб отримати м'яч, але проти англійця персонально діяв захисник. Гості вкинуть аут.

28 '

Граніт Джака не зміг зупинити м'яч в центрі поля і накликав на свої ворота атаку, яка, втім, завершилася перехопленням Сеад Колашинаць.

27 '

Ух! Начо Монреаль прорвався по флангу і навіть вийшов на ударну позицію, але пробити по воротах іспанцеві завадив Ахмед Хегазі.

26 '

Олександр Ляказетт тонко пропускав м'яч на Алексіса Санчеса після передачі з флангу, але суперник випередив чилійця.

25 '

Аарон Ремзі опинився на газоні. Це Джейк Лівермор зіграв не за правилами. Арбітр призначив штрафний.

23 '

А підопічні Арсена Венгера продовжують пресингувати противника, що викликає деякі труднощі у оборони "дроздів".

22 '

Аарон Ремзі здійснював знижку після довгої передачі партнера, але в тій зоні нікого з "канонірів" не виявилося.

21 '

Алексіс Санчес відмінно пробив зі штрафного, проте Бен Фостер кінчиками пальців зміг перевести м'яч в поперечину - першим на добиванні виявився Олександр Ляказетт, француз гостей не пробачив.

20 ' 20 '   18 ' 18 '

І ще один небезпечний штрафний для "Арсеналу". Джонні Еванс зіграв неакуратно і збив супротивника на підступах до штрафного майданчика.

17 '

Господарі контролюють м'яч на своїй половині поля, але не можуть пройти навіть першу лінію насиченою оборони противника.

16 '

Бен Фостер своєчасно покинув свої володіння і вибив м'яч за бокову лінію, випередивши Олександра Ляказетта.

15 'Аллан Ньом намагався зробити ривок по правому флангу, але там грамотно зіграв Сеад Колашинаць, відтіснивши візаві від м'яча. 14 '

Бен Фостер дуже довго вводить м'яч в гру за допомогою удару від воріт, що викликає гул і свист з боку трибун.

13 '

Аарон Ремзі намагався пресингувати Джонні Еванса, але валлійця ніхто не поспішав допомогти, тому оборона гостей легко впоралася.

11 '

Небезпечно! Ектор Бельерін в дотик подавав у штрафну, звідки удар завдав Аарон Ремзі - м'яч пройшов поруч з верхнім кутом.

10 '

А "каноніри" знову заволоділи ігровою ініціативою і намагаються спорудити позиційну атаку. Аарон Ремзі опускається глибоко, щоб диригувати діями півзахисту.

9 '

Крім того, в попередньому моменті Шкодран Мустафі збив з ніг Джея Родрігеса, але англієць зіграв по-чоловічому і не став випрошувати пенальті.

8 '

Моментище! Джей Родрігес увірвався в штрафну, на замаху прибрав Шкодрана Мустафі і пробив в дальній кут - Петр Чех перевів м'яч в штангу, а добивання когось зі стану гостей виявилося невдалим.

7 '

Володіють м'ячем гравці лондонського "Арсеналу", але поки без значного поступу вперед.

6 'А тим часом, упав, здавалося, вічний рекорд Райана Гіггза за кількістю проведених матчів в АПЛ. 5 'Алексіс Санчес пробив зі штрафного, але м'яч пройшов поруч зі штангою. 4 '

Алексіс Санчес заробив перспективний штрафний удар для своєї команди. Сам чилієць його і виконає.

3 '

Нічим небезпечним стандартне положення від господарів не увінчалося. Втім, м'яч залишився у підопічних Арсена Венгера.

3 '

А ось і перший кутовий у матчі. "Каноніри" будуть його виконувати. У м'яча Граніт Джака.

2 '

"Дрозди" більше володіють м'ячем в дебютні хвилини поєдинку. "Арсенал" поки грає пасивно.

1 '

Арбітр дав стартовий свисток. Матч почався. Поїхали!

0 '0'

Останній матч між цими командами проходив на полі "дроздів" і завершився перемогою господарів. На дубль Доусона і гол Робсона-Кану точним ударом відповів Санчес.

0 '

Слідкуйте за розвитком подій матчу разом з "Соккер.ру". Поєдинок стартує о 22:00 за московським часом, не пропустіть.

0 '

Команда Тоні Пуліса показує досить прагматичний футбол, що вже стало цілком повсякденному справою для колективів, якими керує цей фахівець. Чотири забитих і чотири пропущені м'ячі за п'ять матчів ... Не так вже й погано, але і суперники були не найсильнішими. "Дрозди" в минулому матчі, який проходив в рамках Кубка Ліги, поступилися "Манчестер Сіті", так і не знайшовши протиотруту від Лероя Сані. "Вест Бромвіч" уже давно є міцним середняком англійського футболу і, безсумнівно, повинен скласти купу проблем для більш іменитого опонента.
Орієнтовний склад "Вест Бромвіча": Фостер, Доусон, Маколей, Еванс, Гіббс, Крихов'як, Беррі, Філліпс, Лівермор, Родрігес, Рондон

0 '

Команда Арсена Венгера змогла знайти свою гру в останніх зустрічах, але шанувальники команди як і раніше зі скептицизмом дивляться на майбутнє французького наставника. "Каноніри" змогли добути виїзну нічию проти "Челсі", що в нинішніх реаліях все ж варто розцінювати як успіху. Алексіс Санчес досі починає поєдинки АПЛ на лаві запасних і це, є відчуття, варто було команді набраних очок. Втім, команді з Лондона коштує звикати грати без чилійця, тому що його наступний сезон, ймовірно, буде в іншій команді.
Орієнтовний склад "Арсеналу": Чех, Мустафі, Косьельні, Монреаль, Бельерін, Джака, Ремзі, Сеад Колашинаць, Санчес, Айвобі, Ляказетт

0 'Доброго часу доби, шановні любителі футболу! Раді вітати Вас на текстовій онлайн-трансляції поєдинку, який буде закривати програму шостого туру АПЛ. Команди знаходяться поруч у турнірній таблиці. І якщо десяте місце "дроздів" критично не виглядає, то дванадцята рядок лондонців пригнічує. Команди розділяє всього один пункт, тому варто очікувати високого напруження пристрастей і справжньої боротьби. Хоча в матчах АПЛ по-іншому не буває, а вже в поєдинках Вест Бромвіча - тим більше.