Арсенал - Вест Хем 25 серпня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 17:00 (мск) - Англія, Прем'єр-Ліга 2018/2019, 3 тур на Soccer.ru

90 + 6 'Класний матч вийшов в Лондоні на "Емірейтс". Дербі вдалося виграти підопічним Унаї Емері, але роботи йому належить з командою ще дуже багато. "Арсенал" здобуває свою першу перемогу в чемпіонаті Англії, а ось "Вест Хем" продовжує програвати і на даний момен команда опускається на останнє місце в турнірній таблиці. Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Попереду дуже багато цікавих матчів, все топ ліги Європи вже стартували, залишайтеся з https://www.soccer.ru ! 90 + 5 'Звучить фінальний свисток, який сигналізує про закінчення зустрічі! 90 + 4 '

З правого флангу прострілив Бельерін, Уелбек прийняв м'яч і майстерно розстріляв воротаря зблизька!

90 + 3 ' 90 + 3 '   90 + 2 ' 90 + 2 '

Класний момент упускає Феліпе Андерсон, футболіст не влучив із забійної позиції!

90 + 1 '

4 хвилини компенсовано головним арбітром до основного часу матчу.

90 ' 90 '   89 ' 89 '

Молотобойці намагаються уникнути поразки, йдуть вперед, але навряд чи каноніри упустять перемогу на своєму полі.

88 ' 88 '   87 ' 87 '

Легко футболісти "Вест Хема" переходять центр поля, але також легко втрачають м'яч у чужій штрафній площі.

86 '

Суперники обмінялися порушеннями в центрі поля, суддя повів себе демократично, карток не показав.

85 '

Граніт Джака налетів на суперника в центрі поля і корчиться від болю, йому необхідна допомога лікарів.

84 '

"Арсенал" надає високий пресинг і не дає супернику перейти на свою половину поля.

83 '

Мхітарян знову не став вішати з кутового, а просто розіграв м'яч, нічого з цього не вийшло.

82 '

Тривалу і позиційну атаку проводять футболісти "Арсеналу", подивимося що з цього в результаті вийде.

81 ' 81 '   80 ' 80 '

Пішли останні десять хвилин основного часу, порадують чи команди ще забитими голами?

79 '

"Вест Хем" після другого пропущеного м'яча якось зменшив оберти, попереду мало що стало виходити.

78 '

Класно діють флангові захисники господарів, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

77 '

Уелбек пробивав головою після подачі з флангу, воротар без особливих проблем впорався з ударом.

76 ' 76 '   75 '   74 ' 75 ' 74 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: "Арсенал" (63%), "Вест Хем" (37%).

73 '

Свого задоволення грають футболісти "Арсеналу", намагаються за рахунок короткого пасу проникнути в чужу штрафну площу.

72 '

П'єр-Емерік Обамеянг завдає удар з дальньої дистанції, нічого небезпечного не вийшло.

71 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти "Арсеналу", але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

70 '

Все-таки зуміли заштовхати м'яч каноніри, нехай і за допомогою суперника, але рахунок на табло змінився!

69 ' 69 '   68 ' 68 '

"Арсенал" проводить шквал атак, м'яч кидається по чужій штрафній площі, але захисники все ж відбиваються.

67 '

Хороші швидкості, обидві команди виглядають активно, відсиджуватися в обороні ніхто не буде.

66 '

Відкрита пішла гра, команди обмінялися швидкими контратаками, назріває гол.

65 '

Феліпе Андерсон виявився в хорошій позиції для удару і вистрілив, Петро Чех рятує свою команду!

64 '

Гості подавали кутовий, але нічого небезпечного з цього не вийшло, м'яч вибивається подалі.

63 '

"Вест Хем" зробив заміну і тепер буде діяти ще в більш атакуючому стилі, вийшов чистий форвард.

62 ' 62 '   61 ' 61 '

Дуже мобільно грає "Арсенал", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

60 '

Господарі продовжують діяти першим номером, а гості чекають шансу в черговий раз втекти в контратаку.

59 '

Хав'єр Ернандес намагається себе відразу проявити, але зараз він перестарався, суддя фіксує фол в атаці.

58 ' 58 '   57 ' 57 '

Олександр Ляказетт упускає класний шанс! Нападаючий робив все правильно, пробивав у нижній кут із забійної позиції, але воротар врятував "Вест Хем"!

56 '

Продовжують команди обмінюватися небезпечними моментами, матч може виграти та, у якій буде краще реалізація.

55 ' 55 '   54 ' 54 '

Марко Арнаутович продовжує тримати оборону "Арсеналу" в напрузі, рятує Чех!

53 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

52 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Арсеналу", намагаючись розтягнути оборону суперника.

51 '

Олександр Ляказетт при першій нагоді відразу пробиває по воротах, м'яч прилітає точно в руки воротарю.

50 '

Гості вийшли в контратаку і змогли затриматися у чужій штрафній, удару по воротам не відбулося.

49 '

Ляказетт вистрибнув вище всіх і пробивав головою в надії замкнути навіс, Фабьянскі витягує м'яч!

48 '

"Арсенал" організував контратаку і заробив корнер на правому фланзі, подавати пішов Мхітарян.

47 '

"Вест Хем" відразу кинувся атакувати, досить сміливо, але господарі впоралися зусиллями Чеха.

46 ' 46 '   46 ' 46 '

Все готово до початку другого тайму, футболісти вже на полі, суддя дає свисток, другий тайм розпочався!

45 + 4 '

Вельми цікаве протистояння ми спостерігаємо сьогодні на "Емірейтс", "Арсенал" Емері грає внічию з добре укомплектованим "Вест Хемом". По першому тайму гості виглядали краще, контратаки були небезпечніші і швидше. Другий тайм обіцяє бути не менш цікавим. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 3 'На цьому перший тайм підійшов до кінця, суддя дає свисток, футболісти залишають поле! А поки ви можете ознайомитися з новими записами в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 + 2 '

Марко Арнаутович отримав пас в розріз і відразу пробив по воротах, Петро Чех робить сейв!

45 + 1 '

Роберт Снодграсс приймає м'яч і пробиває з кута штрафного, захисник зміг вибити подалі.

45 '

Арнаутович дуже активний сьогодні, виграє багато єдиноборств і практично всі верхові дуелі.

44 '

Суддя сьогодні щедрий, до першого тайму додано аж 3 хвилини, можна спробувати забити гол в "роздягальню".

43 '

Зіткнулися два футболіста в центрі поля, все обійшлося без серйозних ушкоджень.

42 '

Генріх Мхітарян пробивав зі штрафного, м'яч влучив у гравців стояли в "стінці", нічого небезпечного.

41 ' 41 '   40 ' 40 '

Дуже мобільно футболісти обох команд пересуваються по полю, видно бажання виграти матч.

39 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

38 '

П'єр Обамеянг отримує класний пас і пробиває з дальньої дистанції, м'яч пролетів трохи вище поперечини!

37 '

Трохи заспокоївся темп, команди взяли час на перезарядку, грати ще пристойно і моменти обов'язково будуть.

36 '

Кутовий розіграли господарі з правого флангу, вийшло щось невиразне, краще б навісили у штрафну.

35 '

Мхітарян намагається розганяти атаки "Арсеналу", але його відразу накривають два суперника.

34 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

33 '

Феліпе Андерсон пробивав на техніку в дальній кут, захисник кинувся під м'яч і заблокував удар.

32 '

Голи розгойдали команди, гра тепер пішла від воріт до воріт, уболівальникам подобається такий футбол.

31 '

"Арсенал" відповідає своїм голом досить швидко, Начо Монреаль виграв підбір на дальній штанзі і вколотив м'яч у сітку!

30 ' 30 '   29 ' 29 '

"Вест Хем" трохи ервнічает при обороні своїх воріт, м'яч вибивається на трибуни не дивлячись.

28 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

27 '

Ось тепер "Арсеналу" треба додавати в атаці і йти вперед ще з більшим бажанням.

26 '

Спрацювала зв'язка в атаці у "Вест Хема", Андерсон віддав на Арнаутович і той пробив точно в ближній кут, Чех позіхнув удар!

25 ' 25 '   24 ' 24 '

У краю поля жестикулює Унаї Емері, його "Арсенал" тепер пробує піти в атаку через лівий фланг.

23 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

22 '

Ектор Бельерін сильно далеко втік в атаку, передача від Мхітаряна вийшла в офсайд.

21 '

Хороша атака могла вийти у "Вест Хема", але почали робити зайві рухи і втратили м'яч.

20 '

"Арсенал" починав швидко, але в підсумку атаки "Вест Хема" на порядок гостріше і винахідливішими.

19 '

Петро Чех вступає в гру і ловить м'яч після прострілу з флангу від Феліпе Андерсона.

18 '

Продовжилася гра, м'яч у канонірів, спроба вийти в атаку нічим не закінчилася.

17 '

Пауза в грі, Начо Монреаль потребує допомоги лікарів, гравець отримав пошкодження в боротьбі з суперником.

16 '

Чотири в чотири тікали гості в контратаку, але забарилися і втратили м'яч на рівному місці.

15 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

14 '

Продовжили атакувати молотобійці і зуміли заробити штрафний, довго готувалися бити, в результаті нічого небезпечного.

13 '

Марко Арнаутович пробивав у дотик після передачі з глибини, сфера потрапляє в сітку, але з зовнішнього боку воріт!

12 '

Перший дзвіночок для оборони "Вест Хема" вже відбувся, треба уважніше грати біля своїх воріт.

11 '

"Арсенал" стрімко втік в атаку і Ремзі в підсумку зумів проштовхнути м'яч у сітку, але зафіксований офсайд.

10 '

Передачі "Арсеналу" не дуже загострюють в атаці і гості поки справляються без особливих зусиль.

9 '

Мхітарян робить навіс у район одинадцятиметрової позначки, захисники "Вест Хема" вибивають м'яч.

8 '

Джек Вілшир порушує правила поблизу власного штрафного, каноніри отримують шанс забити зі стандарту.

7 '

"Арсенал" знову забирає м'яч під свій контроль і починає катати з флангу на фланг.

6 '

Мічейл Антоніо виконав навіс в штрафний майданчик "Арсеналу", м'яч був вибитий подалі.

5 '

"Арсенал" як би змушує себе йти вперед, темп гри хороший, але гості впевнено обороняються.

4 '

"Вест Хем" має дуже пристойний склад по іменах, але зміст гри залишає бажати кращого.

3 '

Для "Арсеналу" старт вийшов жахливим з точки зору турнірної таблиці, команда зазвичай йде в четвірці лідерів, але в цьому сезоні вона четверта з кінця.

2 '

Господарі починають матч акуратно, дбайливо тримають м'яч і намагаються пройти через правий фланг.

1 '

Суддя дає стартовий свисток, з центру поля розводять футболісти "Арсеналу". Перший тайм матчу розпочався!

0 '0' 0 '

Чого можна очікувати від двох команд, у яких великі проблеми в обороні і в грі явний перекіс в сторону атаки? Природно, результативного футболу. Після такого жахливого старту "Арсеналу" конче потрібно реабілітуватися перед рідними вболівальниками в лондонському дербі. І бажано "канонірам" це зробити з хорошою різницею в рахунку. Однак це ж стосується і "Вест Хема". "Молотобойці", незважаючи на поразки, все-таки є добротним колективом. Мануелю Пеллегріні точно не хотілося б почати свою кар'єру в лондонському клубі з трьох поразок поспіль.

0 '

Керівництвом "Вест Хема" теж був узятий курс на розвиток і зміцнення позицій в чемпіонаті. В Лондон приїхав зоряний тренер, були куплені якісні футболісти. Однак на тлі більш зіграних команд ліги "молотобійці" виглядали досить слабо. Все-таки в перших матчах підопічним Пеллегріні попався "Ліверпуль" Юргена Клоппа і "Борнмут" Едді Хау. Обидва наставники тренують своїх підопічних по кілька років. Після поразки від "Борнмута" Мануель Пеллегріні говорив про те, що не вгадав зі складом і поки не знайшов оптимального поєднання футболістів. Очевидно, що чилієць, продовжуючи пошуки, відреагують на поразку від "Борнмута" і внесе кілька змін в стартовий склад. Одним з тих, кому буде надано шанс проявити себе, може виявитися Андрій Ярмоленко. У попередніх двох іграх українець отримав трохи ігрового часу, але встиг проявити себе з кращого боку, що відзначили вболівальники клубу.

0 '

Після двох невдалих сезонів з Арсеном Венгером "Арсенал" тепер відчайдушно намагається повернутися в число лідерів англійського футболу. Врятувати становище намагається Унаї Емері, у якого не вийшло домогтися серйозних звершень в Лізі Чемпіонів з ПСЖ. На відміну від "Челсі", майбутнє якого було трохи незрозумілим, у "Арсеналу" все виглядає більш райдужно. "Каноніри" зберегли практично весь основний склад і навіть трохи посилилися в міжсезоння. Через травми Сеад Колашинаць і Лорана Косьельні, тренер "канонірів" обмежений в своєму виборі, тому йому нічого не залишається, як знову довіритися Мустафі і Папастатопулус. Що стосується атаки, то напередодні Емері заявив, що поки не збирається використовувати в парі Обамеянга і Ляказетта.

0 'Вітаємо всіх шанувальників футболу на лондонському дербі між "Арсеналом" і "Вест Хемом". Стартові тури показали, що нові тренери "Арсеналу" і "Вест Хема" дуже далекі від вирішення укорінених в їх клубах проблем. Чи зуміє одна з команд дістати свої перші три очки в турнірну таблицю? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

Чого можна очікувати від двох команд, у яких великі проблеми в обороні і в грі явний перекіс в сторону атаки?
Чи зуміє одна з команд дістати свої перші три очки в турнірну таблицю?