Ліверпуль - Вест Бромвіч 22 жовтня 2016 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 19:30 (мск) - Англія, Прем'єр-Ліга 2016/2017, 9 тур на Soccer.ru

90 + 6 '

Підопічні Юргена Клоппа за матч створили купу гольових моментів, але реалізувати змогли тільки два, чого в принципі вистачило для перемоги! "Ліверпуль" впевнено провів перший тайм і половину другого, а потім "червоні" збавили оберти, і у "дроздів" стало виходити небезпечно атакувати! Не змогла команда Тоні Пуліса зрівняти рахунок, хоча якщо чесно шанси пропустити третій м'яч у "Вест Бромвіча" були набагато вище ніж забити другий! Пропонуємо вибрати кращих гравців у складах команд, коментував для вас Дмитро Отмахов. До нових зустрічей на soccer.ru .

90 + 5 '90 + 4'

Арбітр дає фінальний свисток! "Ліверпуль" вдома здобуває перемогу над "Вест Бромвіч"!

90 + 3 '

Класний удар по воротах Бена Фостера з-за меж штрафного майданчика завдає Джорджиніо Вейналдум, м'яч проходить в сантиметрах від штанги!

90 + 2 ' 90 + 2 '   90 + 1 ' 90 + 1 '

Оффсайд зафіксований у гравця "Вест Бромвіча", зараз у складі "Ліверпуля" відбудеться третя заміна.

90 '

Три хвилини компенсує арбітр до основного часу матчу.

88 ' 88 '   88 '   87 ' 88 ' 87 '

Роберто Фірміно на пару з Садьо Мане навели шереху в чужій штрафній, але до повноцінного удару по воротах Бена Фостера справа не доходить.

85 ' 85 '   85 ' 85 '

Захопилися гості атакою чужих воріт, що призводить до небезпечних контратак "червоних"!

84 '

Ще один момент не реалізує Роберто Фірміно, Бен Форстер переводить круглого після удару нападника "Ліверпуля" на кутовий.

83 '

Роберто Фірміно не використовує шикарний шанс поставити крапку в матчі! Удар головою бразильця з забійної позиції доводиться точно в голкіпера "дроздів"!

82 '

Після подачі кута поля м'яч застряг в центрі штрафного "червоних", де його зміг підібрати Гарет Маколей, який першим дотиком обробив круглого, а другим відправив його в сітку воріт Лориса Каріус!

81 ' 81 '   80 ' 80 '

Небезпека виникає біля воріт Лориса Каріус, м'яч залишає межі поля від гравця господарів.

79 ' 79 '   78 ' 78 '

Готується перша заміна в складі "червоних", тим часом гості будують свою чергову позиційну атаку.

77 '

Все частіше і частіше атакують гості, "Ліверпуль" розслабився.

76 '

Вдається відсунути гру від своїх воріт "дроздам", зараз м'яч став більше часу проводити в центрі поля.

74 '

Рондон з Холом Робсоном-Кану не змогли в чужій штрафній довести атаку до удару, в результаті м'яч відскочив до Джеймсу Моррісону, який завдав удар з дальньої дистанції, м'яч полетів вище воріт Лориса Каріус.

73 '

Розганяють атаку по центру футболісти "Вест Бромвіча", у господарів тепер не завжди виходить підчищати середину поля, як вони це робили в першому таймі.

72 '

Невдало виконали навіс "червоні", надається черговий шанс гостям провести свою атаку.

71 '

В атаці у відповідь кутовий заробляють господарі, виконувати подачу з кута відправляється Джордан Хендерсон.

70 '

Насер Шадлі мав непоганий шанс відіграти один м'яч, але його удар по воротах суперника з п'ятнадцяти метрів виявився неточним!

69 '

Свій перший кутовий у матчі заробляють гості, великими силами пішли "дрозди" в чужу штрафну.

68 '

Вдалося зачепитися гостям за м'яч, "дрозди" в позиційній атаці.

67 '

Ще один дальній постріл Емре Джана виявляється неточним.

66 '

Йонас Ольссон блокує найнебезпечніший удар з меж штрафного по своїх воротах!

65 ' 65 '   64 ' 64 '

Чи не йдуть з чужої половини поля господарі, "Вест Бромвіч" уже тривалий час тільки відбивається від атак "червоних", без вилазок до чужих воріт.

62 '

Порушують правила гості на своїй половині поля, нічого не виходить у них протиставити футболістам "Ліверпуля".

61 '

Емре Джан зважився на дальній постріл по воротах Бена Фостера, м'яч полетів вище воріт.

60 '

Насер Шадлі намагався на підступах до чужого штрафного обіграти відразу декількох захисників господарів, що у бельгійця зробити не вийшло.

59 '

Розіграли кутовий "червоні", але до удару по воротах Бена Фостера свою атаку футболісти "Ліверпуля" не довели.

58 '

Бен Фостер в шикарному стрибку рятує свою команду від третього пропущеного м'яча! Схоже чекати наступного гола господарів залишається чекати недовго!

57 ' 57 '   57 ' 57 '

Роберто Фірміно якимсь дивним чином не чинить рахунок 3: 0! Бразилець отримав м'яч в чужій штрафній від Філіпа Коутіньйо, але переграти голкіпера "дроздів" не зміг!

56 '

Притиснули "Вест Бромвіч" до своїх воріт "червоні".

55 '

Гарет Маколей збиває Роберто Фірміно на правому фланзі оборони, стандарт на користь гостей.

54 '

Господарі заробляють корнер на правому фланзі атаки. Подача з кута вийшла невдалою, але "червоним" вдається зберегти м'яч під своїм контролем.

53 '

Комбінують в центрі поля господарі, "дрозди" змушені оборонятися, не виходить у них забрати круглого у футболістів "Ліверпуля".

52 '

Повністю контролюють гру "червоні", не даючи шансів супернику.

51 ' 51 '   50 ' 50 '

Ще одна небезпечна атака пройшла на ворота "Вест Бромвіча"! Натаніел Клайн прострілював в центр чужого штрафного, але партнери по його команді до цього м'яч дістатися не змогли.

49 '

Роберто Фірміно класно вибігав на передачу партнера, але Йонас Ольссон зумів відтіснити бразильця від м'яча, круглого спокійно забирає Бен Фостер.

48 '

Знаходиться круглий під контролем господарів, "Вест Бромвіч" поки в другому таймі тільки обороняється.

47 '

Невдало розіграли стандарт футболісти "Вест Бромвіча", що мало не призвело до третього пропущеного для них м'ячу. Удар Філіпа Коутіньйо з меж штрафного суперника прийняв на себе захисник "дроздів".

46 ' 46 '   46 ' 46 '

Оффсайд зафіксований у Роберто Фірміно, стандарт на користь гостей.

46 '

Ніл Суорбрік дає свисток до початку другого тайму! З центру поля починають футболісти "Ліверпуля".

45 + 1 '

Дісталося по ногах від футболіста гостей Садьо Мане, ніби все нормально з сенегальцем і він готовий продовжити матч. Відразу після розіграшу стандарту арбітр дає свисток на перерву! Поки футболісти відпочивають пропонуємо Вам почитати нові записи в наших блогах .

45 '

Одну хвилину додає арбітр до першої половини матчу.

44 '

Філіпа Коутіньйо робив простріл в чужу штрафну, але гравці гостей змогли його заблокувати.

43 ' 43 '   42 ' 42 '

Порушують правила в центрі поля гості, стандарт на користь "Ліверпуля".

41 '

Дальній кидок пішов на Роберто Фірміно, бразилець наздогнати м'яч не встигає.

40 '

Господарі комбінують в центрі поля, у футболістів "Вест Бромвіча" ніяк не вийде перехопити круглого.

38 '

Позиційно грамотно грають господарі, дуже до речі доводиться високий пресинг "червоних", який не дозволяє "дроздам" швидко переходити в атаку.

37 '

Не виходить у гостей нічого в атаці, "Ліверпуль" в черговий раз досить легко повертають м'яч під свій контроль.

36 '

Філіпа Коутіньйо отримав м'яч від Садьо Мане в чужій штрафній площі, прибрав на хибному замаху двох захисників "Вест Бромвіча" і завдав точного удару в притирання з ближньою штангою воріт Бена Фостера!

35 ' 35 '   34 ' 34 '

М'яч у футболістів "Вест Бромвіча", гості намагаються почати позиційну атаку зі своєї половини поля.

33 '

Крейг Доусон виконав неточну передачу на чужій половині поля, що могло призвести до небезпечної контратаки суперника, але все обійшлося в цей раз для "дроздів".

32 '

Непогана атака пройшла у господарів, Адам Лаллана метил в дальню "дев'ятку" воріт Бена Фостера, але м'яч полетів трохи вище цілі.

31 '

Джеймс МакКлін заробляє аут для своєї команди на лівому фланзі атаки.

30 '

Неможливо гравцям "Вест Бромвіча" довести свою атаку до удару, м'яч втрачений на підступах до штрафного "червоних".

29 '

Лоріс Каріус помилився з передачею своєму захиснику, в результаті м'яч полетів за бокову лінію.

28 '

Активно підключається до атак господарів Натаніел Клайн, зараз на нього пішла непогана передача, але захисник наздогнати круглого не зміг.

27 '

Натаніел Клайн прострілив в чужу штрафну з правого флангу атаки "червоних", зовсім небагато до цього м'яча не дотягнувся Емре Джан.

26 '

Невдалий закид зі штрафного вийшов у "дроздів", м'яч перехоплений господарями.

25 '

Запрацювали стандарт біля центрального кола гості.

24 '

Як щось не дуже впевнено починають грати гості після пропущеного м'яча, "Ліверпуль" притис суперника до своїх воріт.

23 '

Тримається м'яч у "червоних", господарі комбінують в центрі поля.

21 '

Класну комбінацію розіграли господарі в чужій штрафній, яку точним ударом в дотик завершив Садьо Мане! Виміряну передачу на сенегальця виконав Роберто Фірміно!

20 ' 20 '   19 ' 19 '

Лоріс Каріус без проблем бере дальній постріл у виконанні Даррена Флетчера.

18 '

Джеймс Мілнер завершував ударом головою навіс з правого флангу атаки "Ліверпуля", але м'яч полетів вище воріт Бена Фостера.

17 '

Філіпа Коутіньйо зважився на дальній постріл, але його удар заблокував захисник "Вест Бромвіча".

16 '

Спроба Садьо Мане увійти в штрафну з правого флангу закінчується втратою м'яча, але досить швидко господарі повернули круглого під свій контроль.

15 '

Пішли в атаку футболісти "Ліверпуля", гості відразу майже всім складом потягнулися до свого штрафного майданчика.

14 '

Небезпечна атака вийшла у гостей! Метт Філліпс увірвався на швидкості в чужу штрафну, але захисники "червоних" зуміли заблокувати його пас в центральну зону.

13 '

Невдало ввели круглого в гру господарі, починається контратака "дроздів".

12 '

Джеймс Мілнер підключився до атаки своєї команди на лівому фланзі, захисники гостей вибивають м'яч за бокову лінію.

11 '

Втратою м'яча у чужій штрафній закінчується атака "дроздів", господарі починають позиційну атаку зі своєї половини поля.

10 '

Непогано виглядає команда гостей, яка поки що ні в чому не поступається підопічним Юргена Клоппа.

9 '

Порушили правила "червоні" на чужій половині поля, арбітр призначає штрафний на користь "Вест Бромвіча".

8 '

Спробували навісити в чужу штрафну "дрозди" з правого флангу атаки, але м'яч в підсумку покинув межі поля від футболіста гостей.

7 '

Намагаються зустрічати високо свого суперника "червоні", але "дрозди" досить непогано йдуть з-під пресингу господарів.

6 '

Рондон відпрацював у захисті, заробивши для своєї команди аут на правому фланзі оборони гостей.

5 '

Пішла серія перехоплень у центрального кола, футболісти "Ліверпуля" починають позиційну атаку.

4 '

Перейшла гра в центр поля, м'яч під контролем гостей.

3 '

Садьо Мане порушив правила в чужій штрафній, намагаючись обіграти гравця "Вест Бромвіча".

2 '

Пройшла атака "червоних" лівим флангом, звідки пішла подача в штрафну гостей. Йонас Ольссон виносить м'яч головою подалі від своїх воріт.

1 '

З центру поля починають футболісти "Вест Бромвіча", але круглий довго під контролем "дроздів" не протримався.

1 '

Лунає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Енфілд Роуд" розпочався! Господарі сьогодні гратимуть у формі червоного кольору, а гості в смугастих біло-синіх футболках і білих трусах.

0 '

"Ліверпуль" і "Манчестер Юнайтед" в понеділок завершували програму восьмого туру Англійської Прем'єр-Ліги. Гра на "Енфілд Роуд" завершилася без забитих м'ячів. Важко сказати, хто з суперників більше заслуговував на перемогу, напевно все-таки нічия в цьому матчі і є найсправедливіший результат.

0 '

У минулому турі в гості до "Вест Бромвіч" приїжджав "Тоттенхем". На 82-й хвилині матчу Насер Шадлі вивів "дроздів" вперед, і здавалося, що три бали нікуди не дінуться від дружини Тоні Пуліса. Але "шпори" за час, що залишився до кінця матчу змогли відігратися, гра завершилася нічиєю з рахунком 1: 1.

0 '

"Ліверпуль" підходить до матчу проти "дроздів" без втрат, всі основні гравці "червоних" готові сьогодні вийти на поле в стартовому складі. Відставання підопічних Юргена Клоппа від першого місця в турнірній таблиці складає всього два пункти, так що перемога в сьогоднішній грі необхідна "червоним", щоб закріпитися в лідируючій групі команд.

0 '

Підопічні Тоні Пуліса в останніх матчах показують досить симпатичну гру, так що розраховувати "Ліверпулю" на легку перемогу в сьогоднішній грі точно не варто. Допомогти "дроздам" в матчі проти "червоних" через перебір жовтих карток не зможе один з основних захисників "Вест Бромвіча" Джонні Еванс. На даний момент команда Тоні Пуліса з десятьма набраними очками займає дванадцяту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Англії.

0 '

Добрий вечір, шановні любителі футболу! Сьогодні в рамках дев'ятого туру Англійської Прем'єр-Ліги "Ліверпуль" на рідному "Енфілд Роуд" прийме "Вест Бромвіч". Підопічні Юргена Клоппа вважаються явним фаворитом в матчі проти "дроздів", на даний момент різниця між командами в турнірній таблиці англійського чемпіонату становить сім очок. "Червоні" входять в число претендентів на чемпіонство, а підопічних Тоні Пуліса можна віднести до числа середняків Англійської Прем'єр-Ліги. У минулому сезоні команди двічі зіграли внічию, в Ліверпулі гра завершилася з рахунком 2: 2, а в Вест Бромвіч з рахунком 1: 1. Подивимося, перерветься Чи сьогодні нічийна серія в протистоянні "червоних" і "дроздів", яка на даний момент становить три гри. Разом з Вами стежити за подіями цього захоплюючого матчу на soccer.ru буде Дмитро Отмахов.