Динамо забило Аяксу на виїзді, але пропустило в свої ворота три

фото - прес-служба UEFA

Київське «Динамо» програло перший матч плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів . В Амстердамі команда Олександра Хацкевича поступилася місцевому «Аяксу» з рахунком 1: 3.

Всі м'ячі в поєдинку були забиті в першій половині зустрічі. Вже на другій хвилині господарі після знижки Хунтелаара і удару ван де Бека метрів з 15-ти вийшли вперед - м'яч прокотився під Бойко і повільно закотився за лінію .

Однак, пройшло трохи більше 10-хвилин і гості зрівняли рахунок - після подачі від кутового з правого флангу, пішов удар по воротах, який Онана відбив, але Кендзьора був першим на добиванні і відправив сферу у порожні ворота.

До перерви кияни пропустили ще двічі - спершу Зіеш вистрілив здалеку, Кадар підставив голову під цей удар, і м'яч, змінивши траєкторію зловив на протиході Бойко, відправившись в інший від руху кіпера кут.

А за дві хвилини до закінчення першого тайму Тадич відгукнувся на простріл з лівого флангу на ближній штанзі і відправив круглого в ліву нижню «шістку».

У другій половині зустрічі кияни перехопили ініціативу (довели в один період володіння м'ячем до 45:55), намагалися створити креатив біля воріт «Аякса». Однак, було враження, що господарі грали по рахунку і в разі чого ще могли додати.

В цілому «Динамо» залишило дуже навіть непогане враження грою на «Йохан Кройф Арені», але, на жаль, для самих себе не змогло забити хоча б другий м'яч і тепер в матчі-відповіді в Києві потрібно буде відрізняться як мінімум двічі.

Більш докладно про матч - в нашому текстовому онлайні .