Самі тривалі «сухі» серії воротарів-дебютантів Російської Прем'єр-ліги

Створено: 25 серпня 2018

Переглядів: 197

«Спартак» - «Динамо» Москва 2: 1. повернення боргу

Захисник московського «Динамо» Володимир Риков ударом зі своєї половини поля забив гол-красень у матчі 5-го туру чемпіонату Росії проти «Спартака» (1: 2) і перервав «суху» серію воротаря-дебютанта «червоно-білих» Олександра Максименко ( на фото), який тримав свої ворота в недоторканності в поєдинках РПЛ протягом 441 хвилини.

Довше з моменту дебюту у вищому російському дивізіоні не пропускали тільки Андрій Сметанін і Валерій Шанталосов. Однак Сметанін на відміну від переслідувачів раніше мав досвід виступу у вищій радянській лізі. Володарем найтривалішою триваючої серії є зрідка грав за «Зеніт» Єгор Бабурін - 399 хвилин.

25.08.2018 «Спартак» - «Динамо» Москва 2: 1 відео