У американців круті студенти. Росії з ними грати

1. ключове:
  2. Чому в збірній Росії після першого ж матчу не залишилося жодного зіграного ланки?
  3. Коли Ілля Ковальчук буде таким же лідером збірної на Олімпіаді, як Павло Буре?
  4. Хто буде основним воротарем збірної Росії в плей-офф?
  5. бонус:
  6. Група А: Швеція і Фінляндія - по 6, Німеччина і Норвегія - 0.

ключове:

Обіграна найслабша команда групи, яка не поставила проти Росії свого основного воротаря. На Першому каналі вже в другому перерві кидалися виразами «блискуча гра збірної», але минулої весни словенці програли сім матчів з семи на чемпіонаті світу і вилетіли в нижчий дивізіон. Краще з тих пір вони не стали, а їхня перемога над США - це нічний кошмар, який буде довго мучити американців. Знову ж таки, людина, яка вкрала для Словенії той матч, сьогодні відпочивав, а його змінник Лука Грачнар навіть в австрійському «Зальцбургу» більше сидить в запасі, ніж грає.

Здорово, що багато забили. Здорово, що забив саме Сергій Мозякин. Красиво розклали в більшості Гусєв з Капрізовим, причому у Кирила вже чотири шайби на Олімпіаді. Посмакуйте хайлайти, погляньте на турнірну таблицю, в якій американці на першому місці, а словаки майже гарантували перемогу в групі, і забудьте про ці 8: 2. Найважливіший матч перед плей-офф у Росії завтра. Може, він дасть відповіді на наступні питання.

Дацюк в трійці з рухомими Капрізовим і Гусєвим дуже сподобалися, Ілля Ковальчук закинув дві шайби з передач Сергія Андронова, а нові спецбригади більшості спрацювали на сто відсотків. Такі попадання з перестановками - тренерська знахідка на швидкоплинному турнірі. Але це коли склад не награється весь рік в двох клубах і ще тижнями на зборі безпосередньо перед Олімпіадою.

Весь вчорашній день офіційні особи збірної просили не панікувати через одну поразку, але першими дали слабину в самій збірній. Ковальчука прибрали від Дацюка, Гусєва від Шіпачева, а Андронова від Телегіна, розбивши всі клубні зв'язки, які були так необхідні Знарка. Версія тренера - пошкодження Вадима Шіпачева. Цікаво, таке ж, через якого у нього не заграв Наіль Якупов?

Словенці справлялися 19 хвилин і, якби Мозякин не кидав по дев'яткам в більшості краще за всіх в Європі, в перерві Знарок знову міг заметушитися. І незрозуміло, в якому складі виходити проти американців? У тому, що пройшовся по слабкій команді, або в тому, що награвали?

Коли Ілля Ковальчук буде таким же лідером збірної на Олімпіаді, як Павло Буре?

Коли Ілля Ковальчук буде таким же лідером збірної на Олімпіаді, як Павло Буре

Сьогодні Ілля закинув 10-ю і 11-ю шайби на Олімпіадах в кар'єрі і наздогнав Павла Буре. Різниця в тому, що Буре приїжджав на Ігри двічі, а Ковальчук - п'ять разів. З 11 шайб Павла сім влетіли у ворота фінів (п'ять в півфіналі), а Кові забивав Латвії (5), Словенії (3), Норвегії та Білорусії. Так, це він відкрив рахунок у чвертьфіналі минулої Олімпіади з тими ж фінами, але закінчення тієї історії було сумним.

Більше на Іграх-2018 з командами рівня Словенії (або тим, кому зазвичай забиває Ковальчук в лютому) збірна Росії не зустрінеться. Навіть в стикових матчах можуть попастися міцні німці, а від голів Ковальчука збірна Росії залежить більше, ніж на всіх попередніх Олімпіадах. Чекаємо.

Хто буде основним воротарем збірної Росії в плей-офф?

Дякую тренерам, які розповіли про проблеми нерозігріті Кошечкіна, і тепер його помилки можна пояснити. Але він не звик грати в режимі, який буде у збірної Росії на Олімпіаді, і як би це не підвело команду в плей-офф. У КХЛ Василь в середньому за матч відбиває більше кидків, ніж будь-який російський воротар (близько 30), а в Кореї шайба долітає до нього в рази рідше, і не факт, що ситуація зміниться в подальшому.

Ті ж Сорокін і Шестеркін краще знають захисників СКА і ЦСКА, їм простіше тримати себе в тонусі, коли по воротах майже не кидають. Якщо дати комусь із них 60 хвилин проти американців, то перед стикових матчем за вихід в чвертьфінал, у збірної будуть два воротаря з ігровою практикою, а не один. Кошечкин з відсотком відбитих кидків 85,2 поки один їх гірших на Олімпіаді за статистикою, але, схоже, зустріч з США теж почне він.

Гра вже завтра. О 15.10 по Москві.

бонус:

Група B: США - 4, Словаччина - 3, Росія - 3, Словенія - 2.

США - Словаччина - 2: 1

Здивування - це стан, в якому весь вчорашній день перебували хокеїсти збірної США: «Як такі словаки обіграли Росію? Як ми самі програли таким словенцям? »Другий матч на Олімпіаді американці провели так само впевнено, як перший - з тією різницею, що в кінці гри за рахунку 2: 1 не заметушилися і випустили правильну п'ятірку. Словаки майже нічого не створили, забили єдиний гол після помилки воротаря Заполскі, а час, що залишився боролися з пресингом США і відбивалися.

У американців - добротна команда, яка швидко біжить, багато кидає і люто хітует. Подивимося, чи вистачить їх чекер нахабства лізти на Дацюка і Ковальчука, але силовики збірної Росії Телегін і Андронов сьогодні націлена з бортами. В цілому, ця версія США десь на рівні швейцарців в їх хороші роки. Таких можна обіграти за рахунок зіграності та реалізації більшості. У Росії ж з цим в порядку, вірно?

По персоналіях, щоб ви розуміли, від кого чекати проблем:

- Райан Заполскі - один з кращих воротарів КХЛ, але на Олімпіаді поки не дуже. У двох матчах були необов'язкові шайби, а рятувати майже не доводилося. Тих же словаків на свій п'ятак американці не пускали, а словенці забили ну майже всі моменти, які у них були.

- студенти Трой Террі, Райан Донато і Джордан Грінвей. Чи не бояться нікого, лізуть в обведення на трьох і адже іноді прокатує. Швидкісні, в міру технічні (особливо Террі і Донато) і швидко вчаться. 70 відсотків всього, що створила і забила американська атака на Олімпіаді, це їхня заслуга. Ще придивіться до Марко Аркобелло. У наступному сезоні він буде в КХЛ. Якщо сам захоче, звичайно.

- у Метта Гилроя в двох матчах «мінус 3» і нуль очок, але в обороні і спецбригади американців він незамінний. Грає майже по 25 хвилин за гру, і так вже вийшло, що результативні помилки воротаря і обрізи нападників припали в його зміни.

- про ветеранів Брайана Джіонта і Джеймса Вісьнєвскі багато говорили до Олімпіади, а в Кореї вони поки не дуже помітні. Вісьнєвскі (гравець другої німецької ліги) разом з Вадимом Шіпачева і Расмусом Далін - головні туристи Ігор прямо зараз. Його випускають тільки в більшості (три хвилини айс-тайму в першому матчі, чотири у другому) і тільки для того, щоб він кидав по воротах. Клацання у Джеймса жахливої ​​сили. Очок він поки не набрав, але якусь користь приніс. У грі зі словаками його кидок знайшов стегно Чайковські і - вгадайте що - залишок матчу Міхал катався на одній нозі, і до автора переможного гола Донато на п'ятаку не встиг саме він.

У Джіонта майже 10 місяців не було ігрової практики. Яким би талантом він не був, це не може не позначитися. Всі інші - як Микола Прохоркино в цій збірній Росії. Начебто і грали, а відзначити нічого.

Група А: Швеція і Фінляндія - по 6, Німеччина і Норвегія - 0.

Швеція - Німеччина - 1: 0

Шведи не змінюють свого стилю і іноді з'являються думки, а їм самим щось не нудно бути такими? Вони швидко розібралися, що й як робити з німцями, забили один, не забили ще як мінімум три і натиснули кнопку «енергозберігаючих режим». Досить подивитися на легкість голи Віктора Стольберг, щоб зрозуміти різницю в класі між командами. За рахунок нього - класу - і виграли.

Німці завдали 29 кидків, два-три рази потрапили в штангу і на якихось відрізках виглядали краще, але у шведів величезний запас міцності в матчах з такими командами, і два сухаря з двома різними воротарями на Олімпіаді це підтверджують. Умарк чудовий, Еверберг поруч з ним прямо як Лучич з Макдевіда в минулому сезоні, а Ліндстрем з Меллером створюють досить, щоб більшість запрацювало в найближчих матчах.

Расмус Далін? 4 хвилини 36 секунд і нічого такого, про що можна було розповісти. Можливо, більше на Олімпіаді ми його не побачимо. Матч з фінами - не місце для 17-річних, а потім вже плей-офф.

Фінляндія - Норвегія - 5: 1

У фінів все настільки добре, наскільки це могло бути. Дві перемоги, 10 голів, що забиває Толванен, здоровий Контіола, що лякає більшість і форчек, після якого суперники закидають шайби в свої ворота - це все дуже вражає навіть зі знижкою на слабкість німців і норвежців.

Група С: Чехія - 5, Канада - 4, Швейцарія - 3, Корея - 0

Канада - Чехія - 2: 3 по буллітам

Так можуть тільки чехи. Мучитися з Кореєю, дозволити Канаді перекидати себе в півтора рази і двічі відіграватися, а потім забити пару шалених голів і мало не перемогти в основний час. Сікач так хитро кинув над плечем Скрівенса, але перекладина врятувала північноамериканців від неприємностей. Після матчу зі Швейцарією багато здавалося ідеальним, а чехи нагадали про ненадійність канадського воротаря, віком Кріса Лі (у нього з Робінсоном по «мінус 2») і тому, що реалізація більшість вирішує не все.

Канаду навіть ця поразка може вивести в плей-офф з першого місця, так як Швейцарія поставила в ворота Йонаса Хиллера і здорово розлютилася, але осад все одно залишився.

Корея - Швейцарія - 0: 8

розклади:

У плей-офф виходять все, але переможці груп і кращий серед других перескакують через стикові матчі і відразу потрапляють в топ-8. Якщо Росія переможе США, а Словаччина програє Словенії, то ми в чвертьфіналі.

Якщо словаки беруть три очки, то вони перші в групі, а Знарка доведеться готуватися до стикових матчів. З можливих суперників - Корея, Норвегія, Німеччина і Словенія. Цих боятися не варто, але в чвертьфіналі Росія ризикує потрапити на одного з фаворитів - Фінляндія або Швеція, Чехія або Канада. Цікаво, що всі вони грають завтра і будуть знати про становище росіян і можливої ​​сітці турніру. Буде багато сюрпризів.

Хто переможе:

1. Фінляндія - якщо ви згадати статистику Знарка проти фінів, то можна напружуватися. Тільки б в чвертьфіналі на них не потрапити.

2. Швеція - їх Павло Дацюк (це Умарк, якщо що) набагато молодше нашого. Поки Знарок шукає потрібні сполучення, Гренберг спокійно бере шість очок з шести.

3. Росія - все сказано вище в тексті після словенців. Дивно, але після перемоги з рахунком 8: 2 тривоги більше, ніж після 2: 3 від словаків.

4. Чехія - по різниці особистих зустрічей з Канадою. Тактично готові вапна будь-якого суперника по чвертьфіналу.

5. Канада - додатковий матч в стиках вб'є їх ветеранів. Це найстарша команда Олімпіади, і саме старички грають в ній головну роль.

6. США - легко пройдуть в вісімку, якщо не попадуться в стиках на Швейцарію. Проти фаворитів їй важко. Лідерам в районі 20 років, а за ними нікого.

7. Словаччина - працелюбні, старанні, але їм дуже щастить. Всі чотири голи на Олімпіаді - воротарські. Нескінченно так фарт не може.

8. Швейцарія - Хіллер повернувся, з'явилася впевненість і три очки після матчу з Кореєю. Цього вистачить, щоб пройти будь-якого з аутсайдерів.

9. Німеччина - сильніше норвежців, слабший швейцарців. Якраз дев'яте місце.

10. Словенія - хіба що їх знову недооцінили американці, які можуть попастися в стиках.

11. Норвегія - новий еталон бездарної гри в обороні.

12. Південна Корея - завдання-максимум все та ж. Ще один гол на Олімпіаді.

Ще один гол на Олімпіаді

Дата проведення 16 лютого, 10.40, «Gangneung Hockey Centre» 1: 0 - 18 Мозякин ( Гусєв , Дацюк ) 2: 0 - 18 Ковальчук ( Андронов , Яковлєв ) 3: 0 - 26 Барабанов ( Калінін , Григоренко ) 4: 0 - 28 каблуків ( зуб , Ковальчук ) 5: 0 - 30 примх ( Киселевич , Гусєв ) 5: 1 - 33 Ян Муршак ( Куралт , Верліч ) 6: 1 - 37 Ковальчук ( Андронов , Калінін ) 7: 1 - 41 примх ( Киселевич , Дацюк ) 8: 1 - 47 примх ( Гусєв , зуб ) 8: 2 - 59 панцу () Воротарі: Кошечкин 7/8, Сорокін 6/7 - Грачнар 26/34.