Риков забив Максименко з центру поля. Він не пропускав 441 хвилину

Рекорду не буде.

Рекорду не буде

В останню десятихвилинку дербі «Спартак» впевнено вів гру до перемоги. Динамівці мляво пасувати, готуючи атаку - м'яч забрав захисник Володимир Риков.

Його ніхто не зустрічав у центральній лінії - і Риков ідеально вистрілив по воротах. Далеко вийшов Олександр Максименко в стрибку торкнувся м'яча, але не перервав політ - 2: 1.

Відстань до воріт в момент удару - 57,8 метра.

На більше «Динамо» не вистачило - спартаківці втримали перемогу (першу над «Динамо» при Массімо Каррере), але суперсерія воротаря обірвалася: Максименко не пропускав 441 хвилину. Це третій результат серед всіх воротарів-дебютантів чемпіонату. Результати краще тримаються за 26 років: у Валерія Шантолосова ( «Локомотив» НН) - 494 хвилини, у динамівця Андрія Сметаніна - 526.

Фанати незадоволені.

Массімо Каррера після гри переконливо захистив Максименко: «Це ті помилки, які може допустити будь-воротар в світі. Це не пов'язано ні з віком, ні з зростанням. Навіть воротар «Ліверпуля» помиляється в фіналі Ліги чемпіонів.

Найголовніше, щоб він не слухав подібні коментарі, що він не може грати. Таким чином молодь побивається. Це молодий воротар, який повинен зростати. Якщо поливати його після кожної помилки - це значить не давати впевненості гравцеві ».

Артем Ребров втішає Максименко

• Незважаючи на безглуздий гол, «Спартак» відчуває себе здорово: 13 очок після 5 турів - чемпіон 2016/17 пробуде лідером мінімум до недільного вечора. Якщо «Зеніт» впорається з «Уфою» на виїзді, команда Каррери, по крайней мере, збереже чисте друге місце.

• Квінсі Промес, забивши з пенальті, став кращим бомбардиром в історії цього дербі в еліті - у нього 6 голів. У Єгора Титова ( «Спартак») і Олександра Кокоріна ( «Динамо») - по 5.

• Всі 5 голів в РПЛ «Спартак» забив ні з гри: це були або стандарти, або пенальті.

Дата проведення 25 серпня, 19.00, «Відкриття Арена» Голи: 1: 0 - 7, пенальті промес , 2: 0 - 14 Мельгарехо , 2: 1 - 82 Риков . Спартак - Максименко , Рассказов , Жіго , Джикия , Мельгарехо , Глушаков ( Попов , 61), Фернандо , Зобнин , Самедов ( Тимофєєв , 75), зе Луїш ( Луїс Адріано , 87), промес . Динамо - Шунін , Козлов ( Хольмен , 19), Риков , Шуньїч , Рауш ( Морозов , 87), Тетте , Соу , Черних , Панченко ( Марков , 66), Жоаозіньо , Луценко . попередження: Риков (26), Соу (34), Рассказов (42), Тетте (49), Зобнин (63), Луїс Адріано (90).