Студент ПГУ Володимир Фролов - бронзовий призер I етапу Кубка Росії з лижних гонок - Пензенський державний університет

1-2 грудня в красноярському МФСК «Веселка» відбулися змагання в рамках I етапу Кубка Росії з лижних гонок 1-2 грудня в красноярському МФСК «Веселка» відбулися змагання в рамках I етапу Кубка Росії з лижних гонок. Вони увійшли в список тестових заходів Зимової універсіади - 2019.

У перший день турніру спортсмени змагалися в індивідуальному спринті класичним стилем. Студенти ПГУ Володимир Фролов та Ірина Северина зайняли 5-е і 6-е місця відповідно. Перемогли Олександр Панжинський (Москва) і Ольга Царьова (Республіка Комі).

Програму змагань у другій день завершила індивідуальна гонка серед чоловіків. На дистанцію в 15 кілометрів вийшли 129 спортсменів: 122 представника різних регіонів Росії, 6 лижників з Казахстану і 1 учасник з Мексики - Антоніо Пінейро. Лідером гонки став Артем Миколаїв з Татарстану, що фінішував з результатом 38: 18,7 хвилин. Спортсмен з Московської області Максим Зубців поступився переможцю 17,4 секунди і став срібним призером. Замкнув трійку лідерів Володимир Фролов, якому не вистачило для перемоги 22,4 секунди.

Цими ж вихідними в Ліллехаммері (Норвегія) пройшов другий етап Кубка-2018/19, в якому взяли участь студенти ПГУ Олександр Большунов, Олексій Червоткін, Анна Жеребятьева і Марія Істоміна.

Олександр Большунов зайняв 21-е місце в спринті, 19-е - в гонці на 15 км вільним стилем, 5-е - в персьюті класичним стилем - і зберіг лідерство в дистанційному і спринтерському заліках Кубка світу. Олексій Червоткін був 18-м в індивідуальній гонці на 15 км і 20-м персьюті, Марія Істоміна - 18-й в індивідуальній гонці на 10 км вільним стилем. У гонці переслідування Марія Істоміна та Анна Жеребятьева фінішували на 21-му і 27-му місцях відповідно.