«Алтай» вийшов в чвертьфінал чемпіонату Азії серед жіночих клубних команд-2018

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 2

13 липня на клубному чемпіонаті Азії з волейболу серед жіночих команд в Усть-Каменогорську відбулися завершальні матчі групового етапу.
Першими на майданчик Палацу спорту імені Бориса Александрова в боротьбі за перше місце групи С вийшли клуби з Індонезії і В'єтнаму. У першій партії в'єтнамські волейболістки впевнено розібралися з суперницями - 25:15, проте в двох наступних сетах верх брала вже дружина з Індонезії з однаковим рахунком 25:18. Здавалося б, в'єтнамської команді було просто необхідно брати четверту партію і з'ясовувати відносини на тай-брейку. Але зловили кураж гравці Garuda були нестримні і по праву здобули перемогу в матчі.
Визначну результативність показала в цьому матчі Апрілія Сантіні, яка набрала 32 (!) Очка.
Заключний матч в групі А між командами Китаю та Японії вийшов надзвичайно напруженим. Суперниці проявили зразок самовідданої гри, ледь не зубами чіпляючись за кожен м'яч. Перший сет залишився за представницями Піднебесної, але потім японки зуміли нав'язати суперницям свою волю і вирвали перемоги в трьох партіях підряд. Вікторія дозволила представницям Країни висхідного сонця не тільки посісти перше місце в групі, але і пропустити чвертьфінальний поєдинок, тим самим отримавши цілих два дні відпочинку.
До матчу «Алтаю» трибуни палацу спорту в Усть-Каменогорську заповнилися вщерть. Вболівальники дружно підтримували своїх улюблениць. Однак у першій партії гра у підопічних Юрія Панченко явно не склалося: казахстанські волейболістки на блоці просто не встигали за швидкими суперницями, багато було і своїх помилок, та й хвилювання у наших дівчат проглядалося. У підсумку перший сет програний з рахунком 21:25. У другій партії «Алтай» взявся за справу серйозно і дотиснув суперниць - 25:18. Піймавши свою гру, на куражі наші волейболістки просто змели суперниць з майданчика в третьому сеті - 25:13 і оформили підсумкову перемогу в четвертому - 25:23.