31 липня 2012

Шановні читачі, беручи до уваги, що наша аудиторія напевно стежить за всіма подіями олімпійських ігор, ми вирішили ввести додаткову сторінку на якій будемо оперативно висвітлювати виступ всіх українських спортсменів.
Сподіваюся вам теж буде цікаво відстежувати виступ українців.
Час подій київське
11:30 Дзюдо. Вага 81кг. Стадія 1/64 фіналу. На татамі вийде Артем Василенко, його перший суперник Іслам Бозбаев.
Чорний тиждень українського дзюдо триває, тільки що Артем Василенко програв казахському спортсмену чисто тобто через "іпон".

11:50 Гребля. Жіноча двійка. Анна Кравченко та Олена Буряк, спробують потрапити у фінальний заїзд. Дівчата закінчили свій заїзд на останньому 6-му місці. І потрапили до фіналу Б, в якому будуть розіграні місця з 7-го по 10-е.

12:48 Плавання, брас 200м. Ігор Борисик спробує потрапити до півфіналу.
Поки з плаванням у нас теж складно, незважаючи на те, що сам президент щодня плаває по 5 км , Його любов до цього виду спорту ніяк не вплинула на створення інфраструктури для цього виду спорту в країні.
Ігор Борисик, прийшов до фінішу 6-м в своєму запливі і практично втратив шанси потрапити до півфіналу. Так Ігор програв 3.9 секунди свого кваліфікаційного часу і зайнявши 22-е підсумкове місце пролетів повз фінал в 200 метрівці брасом.

13:49 Стрільба з лука. 1/32 фіналу індивідуальний залік чоловіки. Дмитро Грачов проведе поєдинок з італійцем FRANGILLI Michele.
Дмитро Грачов, переміг італійця із загальним рахунком 3-7 і вийшов в 1/16 фіналу де його суперником став японець Takaharu Furukawa. Цей матч розпочнеться через кілька хвилин.
14:28 Стрільба з лука. 1/16 фіналу Takaharu Furukawa - Дмитро Грачов 6-4 двічі ведучи по ходу зустрічі, Дмитро все ж Здригнувся в останньому сете і віддав перемогу японцеві.

14:20 Гребля. Чоловіча двійка. Дмитро Міхай і Артем Морозов, постараються потрапити у фінальний заїзд. Нагадаю вони стартують в першому півфінальному запливі.
Чоловіки аналогічно дівчатам, посіли останнє шосте місце у себе в запливі і вирушили битися за 7-12 місця.

17:00 Стрибки у воду. Синхронні стрибки у воду з 10 метрового трампліну. Фінал. Вікторія Потєхіна в парі з Юлією Прокопчук, проведуть свій фінал, бажаємо дівчатам золотого блиску в очах. Українська пара посіла останнє 8-е місце в фіналі.

21:44 Бадмінтон. Свій другий матч групового турніру проведе українець Дмитро Завадський, його опонентом буде німець ZWIEBLER Marc. Нагадаємо, в активі українця вже є перемога на цьому турнірі, чекаємо від нього другу. Діма програв німцю у впертій боротьбі, і посів друге місце в групі, а це значчіт, як я розумію, що подальшу боротьбу за медалі він припиняє.

Змагання яхтсменів на Олімпіаді 2012, пропускаю бо зовсім не розумію, в цьому виді, тому не беруся коментувати.
У міру надходження оперативної інформації, ми будемо її оновлювати, стежте за виступами українських олімпійців на wrestlingua.com. Україна вперед!