Королі волейболу: чемпіонат Росії серед чоловічих команд

Королі волейболу: чемпіонат Росії серед чоловічих команд З 6 по 11 травня в Москві в ДС «Динамо» пройшов чемпіонат Росії з волейболу серед чоловічих команд. У шістку кращих увійшли волейбольні клуби «Динамо» (Москва), «Зеніт» (Казань), «Білогір'я» (Білгород), «Факел» (Н. Уренгой), «Локомотив» (Новосибірськ) і «Газпром-Югра» (Сургут ).

Всі ігри зібрали багато уболівальників, які не пошкодували часу і сил, щоб приїхати з іншого міста і підтримати улюблену команду. Гучні кричалки, яскраві прапори, різнокольорові футболки, розмальовані обличчя з емблемами клубів створили дивовижну атмосферу і це безсумнівно підбадьорювало гравців.
10 травня за 5-е місце поборолися команди «Факел» і «Газпром-Югра». Волейболісти з Нового Уренгоя виграли 1-у і 2-у партії завдяки сильним подач і гасам Волкова і блокам Власова. Вболівальники були готові святкувати перемогу «в суху», але сургутяне вирішили боротися: Урсова і Брждовіч стали грати спільно, беручи, розігруючи, а потім гасячи м'ячі суперника. Вони виграли 3-ю партію. Налаштувати на перемогу «Факел» відмовився поступатися і здобув перемогу в 4-ої партії. Так, з рахунком 3: 1 (25:20, 25:16, 16:25 25:22), «Факел» увійшов до п'ятірки кращих команд ліги чемпіонів.

11 травня о 16:00 відбулася зустріч волейбольних клубів «Білогір'я» і «Локомотив» за 3-е місце. Обидві команди йшли нарівні. Бєлгородці діяли активно: подачі Тетюхін і гаси Мусерський Дмитро Олександрович не давали розслабитися супернику. Але перемогу в двох партіях здобули новосибірці. У 3-ій партії їм вдалося сильно відірватися завдяки швидкій реакції ліберо Шоджі, гасам Савіна і подач Дівіша. Так, з рахунком 3: 0 (31:29, 25:22, 25:10) почесне 3-е місце зайняв «Локомотив», залишивши белгородцев лише 4-е.

О 19:45 на поле палацу спорту зустрілися «Динамо» і «Зеніт». Кожна з команд була налаштована на перемогу, а трибуни були повністю забиті уболівальниками, які ні на хвилину не переставали підтримувати своїх фаворитів. Провідною фіналу чемпіонату Росії з волейболу стала Анна Семенович. Вона виконала для команд свою нову пісню, а також пообіцяла поцілувати в щоку всіх гравців «Динамо», якщо вони стануть переможцями. Гра була напруженою. Гравці по черзі забивали один одному м'ячі: динамівця Остапенко змінював казанець Андерсон, Бережко змінював Бутько, Антипкіна змінював Леон. Талісман москвичів рудий лис, танцювальна група підтримки «Динамо», ведучі - все активно вболівали за господарів чемпіонату. Але казанські гравці виявилися сильнішими: подачі Михайлова і гаси Леона залишили динамівців позаду. З рахунком 3: 0 (25:20, 25:17, 25:16) «Зеніт» (Казань) став переможцем чемпіонату Росії з волейболу серед чоловічих команд.
Також були відзначені кращі гравці ліги чемпіонів фіналу шести: MVP (найцінніший гравець): Максим Михайлов ( «Зеніт» Казань) Сполучний: Олександр Бутько ( «Зеніт» Казань) Нападник: Меттью Андерсон ( «Зеніт» Казань) подає: Вільфредо Леон ( «Зеніт» Казань) Блокуючий: Дмитро Щербінін ( «Динамо») Ліберо: Ерік Шоджі ( «Локомотив»).

Автор: Катерина Леонова

[Всього голосів: 0 Середній: 0/5]