Кубок Росії з волейболу серед жінок 1995

1. підсумки [ правити | правити код ]
  2. переможець [ правити | правити код ]

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії

3-й розіграш Кубка Росії по волейболу серед жіночих команд проходив з травня по вересень 1995 року . Переможцем стала команда « Заріччя »( Московська область ).

У турнірі не брали участь найсильніші команд країни - « Уралочка », «Уралочка» -2 (Обидві - Єкатеринбург), ЦСКА і «Роси» (обидві - Москва).

4-й розіграш Кубка Сибіру і Далекого Сходу був відбірковим турніром до Кубка Росії. У змаганнях взяли участь команди вищих ліг «А» і «Б» регіону «Сибір - Далекий Схід». переможцем став Новоуренгойскій «Факел» . Крім нього путівки до фінального етапу Кубка Росії отримали призери - омський «Спартак» і новосибірський «Супутник».

Півфінали пройшли влітку в трьох групах. Переможці груп - «МЕТАР» (Челябінськ) , «Заріччя-Одинцово» (Московська область) , «Динамо» (Краснодар) , А також «Рекорд» (Воронеж) - виграли путівки до фінального етапу, де до них приєдналися призерки Кубка Сибіру і Далекого Сходу - «Факел» , «Спартак» (Омськ) і «Супутник».

11-17 вересня 1995. Селище Заріччя ( Одинцовский район , Московська область ).

7 команд-учасниць фінального етапу на груповій стадії були розділені на дві групи. По дві найкращі команди з груп вийшли в півфінал плей-офф і визначили фіналістів, які розіграли Кубок. В фіналі підмосковне «Заріччя» обіграло краснодарське «Динамо» . У матчі за 3-е місце «МЕТАР» переміг «Супутник».