Ще один неймовірний камбек! - Волейбольний клуб "Пріморочка"

Перемоги в 5 партіях стають фірмовим стилем «Пріморочка» Перемоги в 5 партіях стають фірмовим стилем «Пріморочка». Цей матч став вже четвертим на старті чемпіонату, який наша команда виграє на тай-брейку.

Незважаючи на програні перші дві партії, а вони також проходили у впертій боротьбі (25:22 і 27:25), і на цей раз «Пріморочка» знайшла в собі сили і витягла, здавалося, упущену перемогу. Спрацювала заміна сполучною, в цьому матчі тренерський штаб довірив цю позицію Анастасії Борискіним.

У четвертій партії «Пріморочка» почала з ривка 0: 5 і до кінця сету ніразу не дозволила суперницям себе наздогнати, перевага в рахунку становила 2-3 очка, - 21:25. У четвертому сеті лідерство нашої команди було куди впевненіше, і до другого технічного перерви стало дворазовим - 8:16. У кінцівці челябінка скоротили відставання, але вирвати перемогу в партії і в матчі їм було вже не судилося - 21:25.

На тай-брейку команди йшли очко в очко, рівність було і при рахунку 13:13 але виграні після цього дві подачі поспіль дозволили «Пріморочка» святкувати ще одну гостьову перемогу.

Вища ліга «А». «Автодор-МЕТАР» (Челябінськ) - «Пріморочка» (Приморський край) 2: 3 (25:22, 27:25, 21:25, на 21:25, на 13:15)

Наступну серію ігор «Пріморочка» проведе в Нижньому Новгороді. 7 і 8 грудня наша команда зіграє зі «Спартою». Початок матчів о 02:00 за владивостоцьким часу.

Сергій Буркін, головний тренер ВК «Пріморочка»:

- Дівчата - молодці. Посилили подачу, змусили помилятися суперника на прийомі, добре зіграли на блоці, і гра пішла. Розібрали напад челябінської команди, стояли на своїх місцях і чекали прийом, хоча в четвертій партії, після того, як вийшли вперед, зробили ряд помилок на прийомі, але досить великий розрив нам допоміг довести справу до перемоги. Добре зіграла Оксана Чернишова, на блоці прихопила Настя Копилова, якщо в першому матчі Яна Кисельова помилялася, то сьогодні всі ключові м'ячі забивала.