Суперліга України. Сенсація в Вінниці

Варто було в минулому пості поскаржитися на відсутність інтриги, як команди видали ряд цікавих і непередбачуваних результатів. Цьому сприяли і пропускав тур, явний аутсайдер, лубенський «Фаворит» і приблизно рівний рівень команд в Чернігові та Вінниці. З цих матчів і почну.

«Буревісник» - «Хімпром» 1: 3 (18:25, 18:25, 25:20, 15:25); 0: 3 (19:25, 20:25, 22:25)

У Чернігові очікувалася запекла боротьба. Зрозуміло, що клас сумчан вище, але прийшли вони на виїзд в ослабленому (через травми) складі і фактор свого майданчика повинен був зіграти певну роль. Чесно кажучи, я був практично впевнений, що господарі зачепляться за очки. Однак насправді все вийшло тривіальніше. Хіміки, після ряду невиразних матчів, потихеньку розганяються і в цьому турі не надали практично жодних шансів. Перші дві партії першого матчу пройшли за повного домінування гостей, а студенти ніяк не могли налагодити гру в атаці, чому значною мірою сприяв блок «Хімпрому». Все б і закінчилося в трьох сетах, що не втрать гості концентрацію. Довелося грати ще одну партію, яка і розставила все по своїх місцях. На наступний день студентам не вдалося зачепитися і за один сет. Лише в третій партії спостерігалося подобу боротьби, але не більше. І ще одна цікава, але не обнадійлива цифра: всього 170 осіб подивилося два (!) Матчу! Невже в Чернігові волейбол так нікому не цікавий ...

Тренер «Хімпрому» Микола Пассажін залишився задоволений діями своїх підопічних: «На цей тур з нами не поїхали через травми Олександр Томілін і Олексій Попільнух, ще не зовсім оговтався від ушкодження Микола Мороз Тренер «Хімпрому» Микола Пассажін залишився задоволений діями своїх підопічних: «На цей тур з нами не поїхали через травми Олександр Томілін і Олексій Попільнух, ще не зовсім оговтався від ушкодження Микола Мороз. Але всі інші хлопці, які виходили на майданчик в Чернігові, зіграли на хорошому рівні і ми виграли в обох матчах. За це всім волейболістам окреме спасибі. »

«Локомотив» - «Барком-Кажан» 3: 1 (25:15, 22:25 25:16, 25:12); 3: 0 (25:15, 25:19, 25:18)

«Локомотив» - «Барком-Кажан» 3: 1 (25:15, 22:25 25:16, 25:12);  3: 0 (25:15, 25:19, 25:18)

До цих матчів увагу особливе - вони були останніми перед стартом харків'ян в єврокубку. Остання репетиція, так би мовити ... Правда президент «Локо» Євген Щербина до матчу нарікав на малосоревновательний рівень цих матчів , Але львів'яни, все-таки, піднесли фаворитам Суперліги сюрприз і урок, показавши, що при відсутності належного рівня настрою у харків'ян можуть виникнути проблеми. У другій партії першого матчу за рахунку 13: 8 залізничники розслабилися і були моментально покарані. «Кажани» спочатку зрівняли рахунок 15:15. Харків'яни, здавалося б, повернули нитки гри в свої руки, але спочатку Стаценко, а потім і Татаринцев були зупинені баркомовскім блоком. Філіпову довелося взяти тайм-аут, але і він не допоміг. Кінцівку партії впевнено провели львів'яни та Володимир Пилипів практично без перешкод набрав вирішальні два очки. Далі, правда, «Локомотив» шансів гостям не надав. Ні в двох матчах, що залишилися першого ігрового дня, ні наступного дня, коли стартовий склад харків'ян оновився більше ніж на половину. Ну що ж, вже сьогодні подивимося на старт «Локомотива» в єврокубках. Точніше не подивимося, а дізнаємося, але про це трохи нижче в блоці новин.

Відео першого матчу:

Відео другого матчу:

«Вінниця» - «Юракадемія» 2: 3 (25:21, 25:20, 21:25, на 17:25, 12:15); 0: 3 (18:25, 21:25, на 23:25)

«Вінниця» - «Юракадемія» 2: 3 (25:21, 25:20, 21:25, на 17:25, 12:15);  0: 3 (18:25, 21:25, на 23:25)

А ось результат цих матчів - справжня сенсація. Ні, юристи, вже показали свій рівень і постійно доводять правильність свого включення до складу Суперліги по ходу сезону, але то що вони двічі обіграють вінничан, та ще на їхньому полі ... Це вже перебір. Нагадаю що до цього матчу вінничани, якщо не брати до уваги ігор з «Локомотивом», лише раз програли в чемпіонаті до і то на виїзді, у Львові, «Барка», в п'яти партіях.

На цей раз все пішло не за сценарієм господарів. Впевнено відігравши перші два сети стартового матчу «Вінниця» несподівано розвалилася і мало нагадувала команду «що виграє у всіх крім Локо». Кожна наступна партія проходила з все більшою перевагою юристів і закінчилася логічним, виходячи з перебігу гри, Камбеком. Це схоже надломило вінницьких волейболістів і на наступний день вони лише в третьому сеті мали шанс на продовження матчу. Шанс втім нереалізований.

В результаті турнірна таблиця набула такого вигляду:

Сьогодні новини присвячені єврокубків. Жіночі клуби «Хімік» і «Орбіта» вилетівши в кубок Виклику продовжують боротьбу. «Орбіта» знову зіграє на виїзді з боснійським «ЗОК» (Брчко) сьогодні і завтра. І знову спочатку планувався матч в Запоріжжі, і знову боснійці наполягли на проведенні двох матчів на своєму майданчику. Южненський клуб перший матч уже відіграв. У Швейцарії наші дівчата «під горіх» обробили «Дюдінген» 0: 3 (12:25, 16:25 9:25). Коментарі, як то кажуть, зайві.

Відео матчу:

Разом з тим, тренер южанок Дмитро Голотов зазначив обидві команди: «Не скажу, що з того боку гравці були слабкі, просто ми з самого початку підломілі суперника Разом з тим, тренер южанок Дмитро Голотов зазначив обидві команди: «Не скажу, що з того боку гравці були слабкі, просто ми з самого початку підломілі суперника. І тому гра далася нам так легко. Хоча знову ж таки: це айсберг - видно тільки те, що ми легко виграли, але для цього ми дуже ретельно готувалися ». Думаю це скоріше сказано для пристойності.

Тепер повернемося до матчу «Локомотива» з бельгійським «ленниками». Хочете подивитися? А не вийде. Бельгійці не планують трансляції. Ось так. Це коштувало компостувати мізки? Якщо ви навіть трансляцію в інеті забезпечити не можете. В Україну їхати ми не будемо, а самі зіграємо так, що б ніхто не бачив. Прикро. Але для фанів «Локо» дам два посилання де можна відстежувати як змінюється сёт: перший матч другий матч . Нагадаю, що перший матч відбудеться вже сьогодні о 21-30 за київським часом. З візиткою «ленниками» ви можете ознайомитися на сайті харківського «Локомотива» по ось цій засланні .

У чоловічій Лізі чемпіонів пора вирішальних матчів. Перше коло команди вже відіграли і тепер впритул займаються вирішенням питання продовження боротьби. У групі А дещо несподівано лідирує румунська «Констанца», яка на три очки відірвалася від італійської «П'яченци» і бельгійського «Кнак». У групі В з стовідсотковим результатом лідирує новосибірський «Локомотив» за яким розташувався польський «Ястребжскі». Думаю так ці команди і фінішують. Найзаплутаніша ситуація в групі С. Німецький СКК, польська «ресов» і чорногорська «Будванськая Рів'єра» мають по дві перемоги в трьох матчах і друге коло буде спекотним. Не менш заплутана ситуація і в групі D. Тут поза конкуренцією казанський «Зеніт» з трьома перемогами, а ось далі туман: грецький «Олімпіакос», «Посольніца» і німецький «Фридрихсхафен» мають по одній перемозі. У групі Е впевнено лідирує «Білогір'я» за яким з п'ятиочковим відставанням йдуть «Мачерата» і «Фенербахче». У групі Fвне конкуренції польська «Скра» і, нарешті, в групі G два явні лідери - «Перуджа» і, знайомий харків'янам, турецький «Халькбанк». Черговий тур також пройде сьогодні - завтра.

У кубку ЄКВ вже зіграні всі перші матчі крім пари «Ленник» - «Локо». Особливих несподіванок на цьому етапі немає. Та й суперники, якщо харків'яни пройдуть бельгійський бар'єр можуть вийде цікаві. Це і польська «Закса», і московське «Динамо» (я не чув, що в волейболі ЄКВ збирається розводити нас з росіянами), і італійська «Трентіно», та й французькі та турецькі клуби не подарунки. Так що буде цікаво.

Ну і на останок про матчі у вищій чоловічій лізі України. Після двох зіграних турів визначилися фаворити груп. У групі А з шестиочковою відривом йде львівський «Барком-кажани-2», а в групі Б лідирують дніпропетровський «Дніпро» - 24 очка та харківський «Локо-Експрес» - 23. Той, хто йде за ними чернігівський «Педуніверситет» відстає на 13 (! ) очок.