Волейбол чемпіонат Європи чоловіки 2017 результат фіналу Росія- Німеччина: дивитися огляд матчу

04/09/2017 - 8:01 Автор: Ольга Берха

Вчора пізно ввечері вболівальники збірної Росії з волейболу тріумфували. У важкому поєдинку наша команда зуміла виграти фінал у німців за звання чемпіона Європи. Зустріч завершилася з рахунком 3: 2.

Те, що гра вийшла вкрай напруженою - це не сказати нічого. Спочатку в першому сеті наші хлопці впевнено стали йти до перемоги і легко його завершили з рахунком 19:25. Однак у другому сеті ситуація стала змінюватися - німці чітко працювали на подачі, у них став виходити результативний блок і якісний захист. У підсумку другий сет виграв суперник з рахунком 20:25. Наступні два сети збірні грали практично на рівних. Наші хлопці хоч і здавалися сильніше, але взяти повністю контроль над грою так не виходило. Третій сет збірна Росії отиграла- 25:22, четвертий програла-17: 25. Але все-таки команда Росії вирвала перемогу у німців за рахунок всього двох м'ячів у заключному сеті, який завершився з рахунком 15:13.

Але все-таки команда Росії вирвала перемогу у німців за рахунок всього двох м'ячів у заключному сеті, який завершився з рахунком 15:13

Це був перший матч збірної Росії на даному турнірі, в якому вона програла цілих два сети. Всі попередні зустрічі закінчувалися беззастережною перемогою підопічних Шляпникова з рахунком 3: 0. Для німців же це була вже друга зустріч, в якій результат гри вирішив останній сет. У півфіналі Німеччина з таким же рахунком перемогла сербів.

У півфіналі Німеччина з таким же рахунком перемогла сербів

Команда Сербії стала бронзовим призером у Кракові, обігравши в матчі за третє місце бельгійців.

Приємним для росіян буде і той факт, що наш гравець Максим Михайлов по завершенню турніру визнаний найкращим волейболістів Чемпіонату. В умовну збірну також увійшли її ще два його колеги - це Сергій Гранкін і догравальника Дмитро Волков. Михайлов вже брав титул найрезультативнішого гравця на Олімпіаді 2012 у Лондоні, де росіяни стали чемпіонами. А ось в РІО 2016 збірна Росії з волейболу здобула лише 4-м місцем, коли в боротьбі за бронзи поступилася американцям.

Чи не піддавався ні разу збірної Росії титул Чемпіонів світу. Найкращий показник на даному змаганні - це срібло в 2002 році. Зате Чемпіонами Європи наші хлопці вже ставали в 2013-му. Тоді над командою шефствував інший тренер Володимир Алекно, однак після поразки на ОІ 2016 його змінив Сергій Шляпніков.

Для німців срібло ЧЄ з волейболу - це дуже високий результат. Команда Німеччини жодного разу не грала в фіналі даного турніру.