Волейбол: італієць Іван Зайцев не дозволив збірній Росії здобути перемогу на старті Кубка чемпіонів

Російсько-італійський догравальника став найрезультативнішим гравцем зустрічі, набравши 20 очок.

Чоловіча збірна Росії з волейболу програла на старті Великого чемпіонського кубку, повідомляє Lenta.ru .

Росіяни, які виступають на турнірі в якості діючих чемпіонів Європи, програли команді Італії з рахунком 1: 3 (26:28, 20:25, 25:19, 25:27). Найрезультативнішим гравцем зустрічі став догравальника збірної Італії Іван Зайцев, на рахунку якого 20 очок. У складі російської команди 17 балів набрав Дмитро Мусерський Дмитро Олександрович.

Наступний матч на чемпіонському кубку росіяни проведуть 20 листопада з господарями змагань, командою Японії. 22 листопада росіяни зустрінуться з Іраном, на наступний день зіграють з Бразилією, а 24 листопада проведуть матч з США.

Кубок чемпіонів проводиться в Японії з 1993 року. У турнірі беруть участь шість команд - господарі, переможці континентальних першостей, а також володарі спеціального запрошення (wild card). Російська команда вперше потрапила на змагання, які проходять на наступний рік після Олімпійських ігор.