Збірна Росії з волейболу сидячи вийшла в півфінал на Паралімпійських іграх в Лондоні

September 5, 2012 12:10 PM

Сьогодні чоловіча збірна Росії з волейболу сидячи, повністю складається з гравців єкатеринбурзького клубу інвалідів «AVS Родник», здобула перемогу в чвертьфіналі Паралімпійських ігор над збірною Бразилії, повідомляє кореспондент агентства ЄАН.

Сьогодні чоловіча збірна Росії з волейболу сидячи, повністю складається з гравців єкатеринбурзького клубу інвалідів «AVS-Родник», здобула перемогу в чвертьфіналі Паралімпійських ігор над збірною Бразилії, повідомляє кореспондент агентства ЄАН.
Першу партію з незначною перевагою виграли бразильці (18:25). Друга партія залишилася за збірною Росії з рахунком 25:15.
У третій партії російська збірна впевнено вела в рахунку. В середині збірна Бразилії спробувала наздогнати нашу команду, але наблизитися до росіян їм так і не вдалося. Рахунок третьої партії такий же, як і в другій - 25:15 на користь нашої команди.
Запекла боротьба велася в четвертій партії. Суперники не відпускали один одного далеко, різниця в рахунку становила 1-2 очка. Команди намагалися допускати мінімум помилок, і до середини партії рахунок зрівнявся - 12:12, після чого бразильці вийшли вперед. Тренер російської збірної Віктор Дьяков брав один тайм-аут за іншим, але переламати хід гри не вдалося. Рахунок в четвертій партії - 19:25 на користь бразильців.
П'яту партію збірна Росії почала дуже впевнено і зберігала це лідерство до кінця гри. 15: 8 - російська волейбольний збірна - в півфіналі Паралімпійських ігор!

Переможці сьогоднішніх чвертьфіналів проведуть матчі 6 і 7 вересня. Гра за третє місце пройде 8 вересня о 19.00 по єкатеринбурзькому часу, за перше місце - 8 вересня о 23.00 за єкатеринбурзькому часу. Європейсько-Азіатські Новини.