Казахстан завоював шосту медаль на Азіади-2018

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 3

У Джакарті і Палембанзі (Індонезія) проходить другий медальний день Азіатських ігор-2018, який не залишив без нагород і казахстанських спортсменів, повідомляє Sports.kz.
У змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 53 кілограмів казахстанка Жулдиз Ешимова Жулдиз Аттакурівна виграла «срібло», програвши у фіналі представниці Північної Кореї Ен Мі Пак. Сутичка завершилася з рахунком 0:11.
Таким чином, сьогодні це друга медаль збірної Казахстану: раніше бронзовою призеркою тхеквондістка Фаріза Алдангорова. Вчора ж вітчизняні спортсмени принесли в скарбничку країни чотири медалі: фехтувальник Дмитро Алексанін завоював «золото», борець вільного стилю Данияр Кайсанов - «срібло», а ще два «вільника» Саятбек Окас і Адилет Давлумбаев - «бронзу».