Воронін привіз гол "Лівер"

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

30 жовтня 2009, 8:17 Переглядів: 30 жовтня 2009, 8:17 Переглядів:   Андрій Воронін відіграв всі 90 хвилин за Ліверпуль

Андрій Воронін відіграв всі 90 хвилин за "Ліверпуль". Фото daylife.com.

Тренер "Ліверпуля" Рафаель Бенітес, як і обіцяв, надав українському форварду Андрію Вороніну можливість проявити себе в матчі 1/8 фіналу Кубка ліги проти "Арсеналу". Андрій відіграв весь матч, але його команда поступилася "канонірам" - 1: 2 (Інсуа, 26 - Меріда, 19, Бендтнер, 50).

Сам Воронін став одним з винуватців першого пропущеного гола. Андрій втратив м'яч на своїй половині поля, і "Арсенал" організував атаку, яка завершилася ударом в "дев'ятку" Меріди. Реабілітуватися українець міг на початку другого тайму, коли, обігравшись з Деген, пробив в дальній кут. М'яч пройшов в сантиметрах від штанги. Ще Андрій виділився небезпечною передачею на Бабеля, ударом низом по воротах в кінці матчу і заробленими фолами. Однак забити так і не вдалося.

Анатолій Тимощук та його "Баварія" всього через три дні після матчу Бундесліги проти "Айнтрахта" (2: 1) знову зійшлися з франкфуртці. На цей раз в 1/8 фіналу перемога мюнхенців виявилася переконливішою - 4: 0 (Клозе, 14, 19, Мюллер, 29, Тоні, 52).

Тимощук знову вийшов на поле разом з ван Боммелем. На цей раз обидва півзахисника відіграли весь матч без заміни. Тімо пару раз приклався до м'яча, пробиваючи по воротах своїм фірмовим ударом здалеку. Втім, також намагалися пробити воротаря суперника все партнери Толика по середньої лінії: ван Боммель, Мюллер і Швайнштайгер. На цей раз ван Галь залишився задоволений і результатом, і якістю гри: "Кожна перемога робить нас більш впевненими в собі. Нам було на цей раз легше, тому що суперник у себе вдома намагався більше атакувати і відкривався". А тим часом німецький таблоїд Bild знову "продає" Тимощука. Видання пише, що "Баварію" взимку покине сім футболістів, серед яких і українець.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Воронін привіз гол" Лівер "". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"