Президент Хорватії танцює на матчі Росія - Хорватія на ЧС-2018 - відео

1. Орфографічна помилка в тексті:

8 липня 2018, 9:36 Переглядів: 8 липня 2018, 9:36 Переглядів:   Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович на трибуні під час матчу Росія - Хорватія на ЧС-2018

Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович на трибуні під час матчу Росія - Хорватія на ЧС-2018. Фото AFP.

Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович станцювала в vip-ложі стадіону в Сочі під час чвертьфінального матчу чемпіонату світу Росія - Хорватія. Таким чином вона відзначила другий гол у ворота росіян, який ударом головою забив Домагой Віда. Деякі гості ложі важливий персон в цей момент знімали Грабар-Кітарович на смартфон, а глава уряду Росії Дмитро Медведєв відвернувся.

Раніше ми писалом, що Огнен Вукоєвич та Домагой Віда присвятили Україні перемогу над Росією в чвертьфіналі чемпіонату світу . Автор двох голів у ворота росіян Віда після матчу прокричав на камеру "Слава Україні!".

Нагадаємо, що збірна Хорватії в чвертьфіналі чемпіонату світу 2018 в серії пенальті обіграла команду Росії і пробилася в півфінал . Основний час матчу завершився з рахунком 1: 1, на гол Дениса Черишева хорвати відповіли м'ячем Андрій Крамаріча. У додатковий час Хорватія повела в рахунку завдяки голу екс-гравця київського "Динамо" Домагоя Віди, але росіяни змогли відігратися - вдало головою після навісу зі стандарту зіграв бразильський легіонер збірної Росії Маріо Фернандес. У серії пенальті хорвати були краще - 4: 3.

"Цей чемпіонат світу абсолютно божевільний" : Колишній нападник збірної Англії Гарі Лінекер оцінив гол Дениса Черишева в ворота збірної Хорватії.