У Казані збірна Франції забила чотири голи в ворота Аргентини

Грізманн впевнено реалізував пенальті

Сьогодні в Казані пройшов поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату світу між збірними Франції та Аргентини. Аргентина прорвалася в плей-офф завдяки перемозі над Нігерією , Яка дісталася команді на останніх хвилинах матчу. Франція в своїй групі займала перше місце, хоча гру цієї збірної теж не можна було назвати ідеальною.

Однак саме Франція відкрила рахунок в сьогоднішній грі. Суддя призначив пенальті у ворота збірної Аргентини: Мбаппе підхопив м'яч перед своїм штрафним, протягнув його майже через все поле і тільки в штрафний південноамериканців був збитий з ніг Рохо. Антуан Грізманн впевнено реалізував пенальті.

Але на 41-й хвилині Аргентина зрівняла рахунок. Анхель ді Марія отримав м'яч перед штрафним і пробив у праву дев'ятку - 1: 1. З таким рахунком команди пішли на перерву.

На самому початку другого тайму Аргентина вирвалася вперед. Мессі підхопив м'яч на краю штрафного, не дивлячись, завдав удар, м'яч потрапив в Меркадо, а той підставив ногу і перевів м'яч в ворота Франції. Але не минуло й десяти хвилин, як Франція зрівняла рахунок: Бенжамен Павар з лінії штрафного пробив у дальню дев'ятку - 2: 2.

Ще кілька хвилин - і Франція знову забиває: м'яч після рикошету від аргентинця дістався Мбаппе, і той послав м'яч у ворота. Ще через чотири хвилини Мбаппе знову відправляє м'яч в ворота - 4: 2.

В кінці другого тайму арбітр додав ще чотири хвилини, і Аргентина скористалася ними, щоб хоч трохи відігратися: Серхіо Агуеро вискочив на подачу і пробив головою в кут воріт - 4: 3. З цим рахунком матч закінчився. Франція у чвертьфіналі.

Нагадаємо, французи побували в Єкатеринбурзі і обіграли тут перуанців, які після цього підняли на вуха все місто .