В одні ворота. "Нива" - "Севастополь" - 0: 2. Кубок України. 1/8 фіналу

Володимир Коваль. Фото: fcsevastopol.com

Голи: В. Коваль, 4 (0: 1). В. Коваль, 48 (0: 2).
«Нива» (Тернопіль): А. Новак, Данищук (Шляховий, 62), Лівицький, Лазорик, Яневич, Гребинський (Януш, 85), Войтович, Маткевич, Антонюк, Кабанов, Кушка (Лакуста, 35).
«Севастополь»: Махновський, Федорів, Є. Новак, Гвініанідзе, Неплях, Дуляй (Крамар, 51), Левандовскі, Караваєв (Жабокрицький, 86), Танчик, Карноза (Малиновський, 66), В. Коваль.
Судді: Головков (Луганська обл.) Маланчук (Чернівецька обл.), Дудчик (Чернігів).
31 жовтня. Тернопіль. Центральний стадіон. 8000 зрителей (вміщує 16 450). 2 градуси.

Матч між тернопільською «Нивою» та «Севастополем» виявився в числі небагатьох зустрічей 1/8 фіналу Кубка України, де зберігалася хоч якась інтрига щодо того, хто з цієї пари стане володарем путівки в наступну стадію турніру.
У серці Західної України команда з міста російських моряків приїхала в прекрасному настрої - в минулий уїк-енд підопічні Олега Кононова очолили турнірну таблицю першої ліги та ще більше зміцнили свої позиції в боротьбі за путівку в прем'єр-лігу. Не менш важливим завданням для «городян» було продовжити свою переможну ходу і в Кубку країни, тим більше, що виконання цієї мети значно полегшувалося рівнем суперника. Втім, шапкозакидальними настроями в таборі «Севостополь» не пахло - перед грою наставник кримчан Олег Кононов зізнався в інтерв'ю «СЕ», що ретельно вивчив гру суперника, а також спрогнозував важку боротьбу.
Чи не думали виступити в ролі хлопчиків для биття і представники приймаючої сторони. З огляду на, що з компанією клубів вищої ліги тернопільська «Нива» попрощалася ще на рубежі двох останніх століть, вихід в чвертьфінал бачився чудовою нагодою засвітитися серед кращих команд країни. Ну а там, чим чорт не жартує - благо, футбольна історія знала чимало випадків, коли за допомогою національного кубка, команди з другої ліги не тільки отримували можливість показати себе на міжнародній арені, а й виступали там досить непогано.
Не дивно, що протистояння «Ниви» і «Севастополя» викликало в Тернополі небувалий ажіотаж - навіть коли арбітр вже дав свисток про початок поєдинку, у квиткових кас Центрального стадіону продовжували товпитися охочі дістати заповітний «квиточок».
Втім, навряд чи цифри на табло обрадували припізнілих до початку зустрічі уболівальників - вже до 4-й хвилині їхні улюбленці опинилися в статусі відіграються. Володимир Коваль здорово відгукнувся на передачу Непляха з лівого флангу і відправив м'яч у ворота - 0: 1.
Незважаючи на те, що рахунок, по ідеї, більше влаштовував гостей, господарі повністю закрилися на своїй половині, лише зрідка наважуючись на безрезультативні вилазки до воріт суперника. Що до підопічних Олега Кононова, то до кінця першої половини зустрічі вони ще не раз могли довести рахунок до великого, але в останній момент щось ставало на шляху до успіху.
В цілому, перший тайм підкреслив - «моряки» в кілька разів перевершують суперника, і ще раз відзначитися у воротах «Ниви» для них буде справою техніки. Що і підтвердила команда після перерви - вже через три хвилини Коваль без найменших перешкод з боку захисників оформив «дубль», збільшивши перевагу «Севастополя».
У підсумку, «Севастополь» довів зустріч до логічної перемоги і заслужено вийшов у чвертьфінал Кубка України.