Росія перемогла Іспанію в 1/8 фіналу ЧС-2018 в серії пенальті і вийшла в 1/4 фіналу

1. Орфографічна помилка в тексті:

1 липня 2018, 19:52 Переглядів: 1 липня 2018, 19:52 Переглядів:   Повне фіаско Іспанії

Повне фіаско Іспанії. Фото AFP.

У третьому за рахунком матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 збірна Іспанії зустрічалася з командою-господаркою світової першості Росією. Поєдинок завершився справжньою сенсацією - в серії післяматчевих пенальті росіяни виграли у іспанців з рахунком 4: 3. У рещающій момент у чемпіонів світу-2010 з нервами не впоратися Коке і Яго аспасиев. Наш сайт вів текстову онлайн трансляцію матчу Іспанія - Росія з фото та коментарями.

Наш сайт вів текстову   онлайн трансляцію матчу Іспанія - Росія   з фото та коментарями

Поєдинок передбачувано почався з того, що більш майстровиті іспанці забрали м'яч під свій контроль. І, мабуть, перший небезпечний момент біля воріт Ігоря Акінфєєва завершився взяттям воріт: вже на 12-й хвилині м'яч залетів у ворота росіян від ветерана Сергія Ігнашевіча, який відчайдушно утримував Серхіо Рамоса.

Забивши гол, "Фурія Роха" чомусь зупинилася і стала просто так, без просування вперед перекочувати м'яч поперек поля, за що ще до перерви була покарана. На 40-й хвилині арбітр призначив пенальті за гру рукою Жерара Піке після удару головою Артема Дзюби. Сам форвард росіян взяв на себе відповідальність за виконання і не підвів - 1: 1.

Друга половина зустрічі видалася ще більш нудною, ніж перша. Відверто розчаровували іспанці, яким банально не вистачало вигадки в атакуючих діях, росіяни ж терпляче чекали свого шансу. Як виявилося, чекати і терпіти довелося довго, але воно того варте. Доля путівки до чвертьфіналу була віддана в руки фортуни під назвою серія післяматчевих пенальті.

Нерви міцнішими виявилися у підопічних Станіслава Черчесова, які холоднокровно реалізували чотири з чотирьох спроб. Хлопці Фернандо Йерро здригнулися в останній момент - бездарно пробив Коке і Яго аспасиев.

Хлопці Фернандо Йерро здригнулися в останній момент - бездарно пробив Коке і Яго аспасиев

Іспанія - Росія 1: 1 (по пенальті - 3: 4)

Голи: Ігнашевич, 11 (автогол) - Дзюба, 41 (з пенальті)

Іспанія: Де Хеа, Начо (Карвахаль, 70), Піке, Рамос, Альба, Коке, Бускетс, Давид Сілва (Іньєста, 67), Іско, Асенсио (Родріго, 104), Дієго Коста (аспасиев, 80)

Росія: Акінфєєв, Фернандес, Кутепов, Ігнашевич, Кудряшов, Жирков (Гранат, 46), Зобнин, Кузя (Єрохін, 97), Самедов (Черишев, 61), Головін, Дзюба (Смолов, 65)

Попередження: Піке - Кутепов, Зобнин

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 доступно на нашому сайті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Росія в серії післяматчевих пенальті вибила Іспанію і вийшла в 1/4 фіналу ЧС-2018". інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"